Nie tylko Lewandowscy mają już choinkę! Oto inne gwiazdy, które pospieszyły się z dekoracjami

2020-11-28 12:03 kp
Robert Lewandowski i Anna Lewandowska
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Gwiazdy co roku prześcigają się w świątecznych dekoracjach i robią wszystko, by to właśnie ich świąteczne ozdoby fani uznali za najpiękniejsze. Wiele gwiazd nie może przy tym doczekać się grudnia i już znacznie wcześniej ubiera w domu choinkę. W tym roku jako jedna z pierwszych dekoracjami pochwaliła się Anna Lewandowska. Nie ona jedna jest już jednak gotowa na święta!

Święta to ulubiony czas w roku dla wielu gwiazd. Celebryci uwielbiają dekorować swoje domy, a jeszcze bardziej lubią pokazywać efekty swojej pracy fanom. I tak przez cały grudzień możemy zawsze podziwiać imponujące choinki, przystrojone kominki czy świąteczne swetry gwiazdy.

Niektórzy zaczynają jednak czuć święta jeszcze wcześniej. Kto już w listopadzie przygotował dom na święta?

ESKA XD EXTRA

Gwiazdy gotowe na święta

1. Anna Lewandowska

Te święta są dla Anny i Roberta Lewandowskich wyjątkowe - po raz pierwszy obchodzą je we czworo, już z małą Laurą. Gwiazda pochwaliła się na Instagramie ubraną choinką i przyznała, że tęskni za normalnością i tradycją.

2. Gigi Hadid

Już w listopadzie na święta jest gotowa inna młoda mama - Gigi Hadid. Modelka pokazała ostatnio kilka zdjęć z przystrojonym domem i swoją córeczką. Ona i Zayn Malik po raz pierwszy będą obchodzić Boże Narodzenie jako rodzice.

3. Meghan Trainor

Również Meghan Trainor jest już w wybitnie świątecznym nastroju. Wokalistka od wielu dni publikuje kolejne świąteczne posty i zdążyła już pochwalić się swoją tegoroczną choinką. A to wszystko z okazji jej płyty A Very Trainor Christmas, którą wydała 30 października.

4. Snooki

Być może jednak najwcześniej ze wszystkich tegoroczne święta zaczęła obchodzić gwiazda MTV, Snooki. Celebrytka pokazała swoje świąteczne dekoracje na Instagramie już... 2 listopada.

A kiedy Wy zaczniecie dekorować swój dom na święta?

NAJNOWSZE