Teyana Taylor

i

Autor: AFP/EAST NEWS

Dziewczyna z klipu Kanye Westa najseksowniejszą kobietą świata! Kim jest Teyana Taylor?

2021-06-12 20:31

Lubicie rankingi na najseksowniejsze dziewczyny i najprzystojniejszych mężczyzn świata? No to mamy kolejny! Jeden ze znanych magazynów ogłosił właśnie, że najbardziej sexy kobietą na naszej planecie jest Teyana Taylor. Fani Kanye Westa świetnie ją znają. To właśnie ona kilka lat temu wystąpiła w głośnym klipie rapera "Fade". Czy zasłużyła na miano najseksowniejszej kobiety świata?

Teyana Taylor ma 30 lat i pochodzi z Nowego Jorku. Jest aktorką, autorką piosenek, choreografką i tancerką, reżyserką oraz modelką. Krótko mówiąc - kobietą pracującą, która żadnej pracy się nie boi!

Pracowitość i wszechstronność Teyany były wielokrotnie doceniane przez najlepszych twórców i producentów. W 2016 roku zachwycił się nią Kanye West. To własnie Teyana Taylor była gwiazdą jednego z najbardziej znanych teledysków męża (jeszcze...) Kim Kardashian. Jeśli nie pamiętacie klipu Fade z jej udziałem, koniecznie nadrabiajcie zaległości - znajdziecie go poniżej.

Teyana Taylor najseksowniejszą kobietą świata

Teraz Teyana Taylor może dopisać do długiej listy swoich osiągnięć także kolejny sukces. Magazyn Maxim właśnie okrzyknął ją najseksowniejszą kobietą świata!

Niech ktoś mnie uszczypnie!!!! Maxim Hot 100 nazwał mnie „Najseksowniejszą żyjącą kobietą”

[...]

Dziękuję @maximmag Jestem szczerze zaszczycona, że trafiłam na okładkę

- pisze Teyana Taylor.

Zgadzacie się z werdyktem wydawców Maxim?

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 11.06.2021