Tekashi69 wyjdzie wcześniej z więzienia? „Jego życie jest zagrożone za kratami”

2020-01-15 12:50 AM
Tekashi 6ix9ine
Autor: Stephen Yang/Polaris Images/East News

I znów wraca sprawa Tekashi69. Raper, który obecnie przebywa w więzieniu być może zostanie wcześniej z niego zwolniony! O tym co się stało przeczytacie na Hotplota.pl.

Raper Tekashi69 ma 23 lata i grubą kartotekę policyjną. Na początku ubiegłego roku kontrowersyjny raper miał przyznać się do wszystkich 9 zarzucanych mu przestępstw. Chodziło m.in. o udział w strzelaninie, wymuszenia oraz posiadanie broni i przynależność do gangu. Tekashi69 był też zamieszany w próbę zabójstwa. Teraz raper pozostaje za kratami, jednak jego adwokaci robią wszystko, by wydostać go z więzienia i sprawić, że resztę kary odbywać będzie w areszcie domowym. Skandalista podobno miał prosić, by resztę wyroku mógł odbyć w domu, ponieważ obawia się o swoje bezpieczeństwo!

DLACZEGO TEKASHI69 OBAWIA SIĘ O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO?

Jak podaje źródło, prawnik skazanej gwiazdy miał prosić sąd, by raper mógł odbyć karę w domu bądź zakładzie poprawczym. 23-letni skandalista twierdzi, że jego życie jest poważnie zagrożone, bo więzienie w którym przebywa jest pełne osób, które należą do gangu.

"Zezwolenie na odbycie kary więzienia w areszcie domowym byłoby najbardziej rozsądnym sposobem dostosowania się i przygotowania na powrót do społeczeństwa”. – argumentował swoją prośbę prawnik gwiazdy.

W grudniu 2019 roku Tekashi69 został skazany na 24 miesiące więzienia. To o wiele krótszy wyrok niż przewidywano, ponieważ raper postanowił współpracować z organami ścigania podczas śledztwa. Po wyjściu z więzienia raper będzie musiał wziąć udział w specjalnym programie odnośnie zdrowia psychicznego i dodatkowo nadal współpracować z organami ściągania.

Zobacz też: 

NAJNOWSZE