Justin Bieber z Hailey na nagraniu z 2016 roku! Już wtedy iskrzyło?

2020-01-15 12:16 kp
Justin Bieber i Hailey Bieber
Autor: Carlos Maidana/Broadimage/Broad Image/East News; Instagram/ Justin Bieber

Gdy w połowie 2018 roku Justin Bieber i Hailey Baldwin wpadli sobie w ramiona, mieli za sobą dość długi okres znajomości. Już w 2016 roku Justin i Hailey byli bliskimi przyjaciółmi i spędzali razem sporo czasu. Dziś, gdy para jest już małżeństwem, chętnie wspomina tamte pierwsze spędzane razem chwile. Zobaczcie urocze video sprzed kilku lat!

Hailey Bieber długo czekała na czas, w którym Justin będzie całkowicie jej oddany. Para znała się dobrze już od 2014 roku, kiedy to Jusa podejrzewano o romans z jej dobrą przyjaciółką, Kendall Jenner. Dopiero w 2015 roku Hailey wskoczyła na pierwsze miejsce i stała się najbliższą przyjaciółką piosenkarza. Choć Bieber zaprzeczał, by z młodą modelką łączyło go coś więcej, para nie unikała gorących zdjęć i spontanicznych pocałunków. Wszystko przerwał w sierpniu 2015 roku romans Jusa z Sofią Richie, a  następnie powrót do Seleny Gomez. Dopiero w czerwcu 2018 naprawdę przyszedł czas Hailey.

Wtedy sprawy potoczyły się już bardzo szybko. We wrześniu 2018 roku Hailey i Justin wzięli ślub i modelka oficjalnie została panią Bieber. Tego tempa nowego związku długo nie mogła wybaczyć zresztą piosenkarzowi Selena Gomez, która w singlu Lose You To Love Me wypomniała mu, że znalazł sobie nową miłość w trzy miesiące.

Justin Bieber i Hailey Bieber przed laty

Zanim jednak Hailey Bieber została żoną Justina Biebera musiała pokazać cierpliwość, na jaką zapewne nie byłoby stać wiele kobiet. Modelka znosiła kolejne związki piosenkarza, wciąż pozostając w pobliżu i czekając na swoją kolej. Teraz Justin pokazał na Instagramie video z tamtego okresu. W 2016 roku Hailey jeszcze w najśmielszych snach nie sądziła, że za kilka lat weźmie ślub z wokalistą. Zobaczcie sami, jak nieśmiało reagowała na jego flirt!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Hailey n i 2016 Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

Waszym zdaniem są dobraną parą?

NAJNOWSZE