Tego o Kim Kardashian nie wie nikt! Sprawdzimy, czy jesteś jej wiernym fanem [QUIZ]

2019-10-21 16:38
Kim Kardashian w Armenii
Autor: Asatur Yesayants/SPUTNIK Russia/East News

Już za chwile okaże się, czy Wy faktycznie Keeping Up With The Kardashians, czy tylko od czasu do czasu śledzicie losy najsławniejszej rodziny świata...

Kim Kardashian to kobieta, której nie trzeba już nikomu przedstawiać. Znana jest praktycznie zewsząd. Od kosmetyków, przez politykę, aż do branży porno. W zasadzie, od tego powinniśmy zacząć ;)

21 października Kimberly Noel Kardashian West ma swoje święto. Gwiazda Keeping Up With The Kardashians skończyła właśnie 39 lat.

Przez ten czas Kim Kardashian zrobiła dla show-biznesu naprawdę dużo. Wszystkie amerykańskie brukowce powinny wysłać gigantyczne bukiety kwiatów w podziękowaniu za wszystkie skandale, jakie wywołała.

Mimo tak długiej egzystencji na świeczniku Kim Kardashian wciąż ma przed swoimi fanami tajemnice. Tylko najwierniejsi kibice celebrytki dadzą sobie radę w naszym quizie. Już za chwile okaże się, ile tak naprawdę wiecie o Kim Kardashian. Powodzenia!

Kim Kardashian. Posłuchaj jak powstały sekstaśmy z udziałem celebrytki. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Jak było naprawdę..?
NAJNOWSZE