Kim Kardashian i Kourtney Kardashian są bliskie WOJNY? Kris Jenner boi się najgorszego!

2019-10-18 13:42 nk
Kim Kardashian i Kourtney Kardashian
Autor: Invision/Invision/East News

Kim Kardashian i Kourtney Kardashian podobno coraz ostrzej się kłócą! Kris Jenner stara się rozładowywać między nimi sytuacje konfliktowe, bo obawia się, że to może skończyć się prawdziwą siostrzaną wojną. Czy dalsze istnienie reality show Z Kamerą u Kardashianów naprawdę jest zagrożone? Kourt dała ostatnio do zrozumienia, że już jej na nim nie zależy...

Jak Wam donosiliśmy, w rodzinie Kardashianów narastają konflikty. W zwiastunie najnowszego odcinka reality show Z Kamerą u Kardashianów zostały pokazane ostre kłótnie między siostrami. Sytuację stara się załagodzić ich matka, Kris Jenner, jednak podobno jej moralizatorskie przemowy niewiele pomagają! Czy to koniec 12-letniej historii Keeping Up With The Kardashians?

Kim i Kourtney stale się kłócą?!

Podobno największym problemem w rodzinie są kłótnie między Kim i Kourtney Kardashian. Dwie najstarsze siostry coraz ostrzej się kłócą. Ich matka boi się, że sytuacja eskaluje do tego stopnia, że cała rodzina straci robotę!

Jeśli sytuacja między Kourtney i Kim Kardashian będzie coraz bardziej napięta, w końcu któraś z nich z pewnością odmówi występowania z drugą w reality show. A to byłaby klęska dla całego klanu, który na Keeping Up With The Kardashians zarabia grube miliony. Kourt już przebąkuje, że nie zależy jej na dalszym istnieniu serialu...

Dziewczyny kłócą się bardzo ostro. Nie mają hamulców i często mówią bolesne rzeczy. Ale one też nie wstydzą się o tym mówić. Kiedy robi się naprawdę nieciekawie, Kris zmusza je do przegadania sprawy. Ciężko pracuje jako rozjemczyni, kiedy jej córki się kłócą, bo wie, jak to ważne, by trzymały się razem. Jeśli nie będą miały siebie, nie będą miały niczego. Jednym z największych lęków Kris jest to, że skończy się jakąś paskudną rodzinną wojną. Ona wie, że to by je zniszczyło.

- mówi informator cytowany przez amerykański serwis HollywoodLife.com. Źródło portalu dodaje, że emitowane właśnie odcinki były kręcone kilka miesięcy temu. Obecnie dziewczyny podobno pogodziły się już i na razie jest ok, ale podobno nigdy nie wiadomo, kiedy sytuacja między nimi znowu stanie się napięta.

Na dzień dzisiejszy Kourtney i Kim się dogadują. One zawsze były tymi w rodzinie, które najwięcej się kłóciły. Tak było od kiedy były bardzo młode. One mocno kochają i kłócą się też mocno.

Myślicie, że narastające kłótni doprowadzą do końca reality show Keeping Up With the Kardashians? A może to tylko kolejny chwyt reklamowy? W końcu przez 17 sezonów siostry Kardashian i Jenner nie raz udowadniały, że wiedzą, jak zapewnić sobie oglądalność...

NAJNOWSZE