Te gwiazdy kumplują się od dzieciństwa! Udowadniają, że przyjaźń w show-biznesie istnieje

2020-05-30 23:00 es
Gwiazdy które przyjaźnią się od dzieciństwa
Autor: hotplota.pl Gwiazdy które przyjaźnią się od dzieciństwa

Show-biznes to trudna branża. Ciężko w niej o szczerość, a prawdziwe uczucia są na wagę złota. Między gwiazdami jest ciągła rywalizacja. Jednak zdarzają się wyjątki! Zobaczcie, jacy celebryci kumplują się od dzieciństwa.

Przyjaźnie z dzieciństwa, które przetrwały, aż do dorosłości to skarb na wagę złota. Pielęgnowanie znajomości przez lata to wyzwanie dla "zwykłych" ludzi. Gwiazdy mają to jeszcze utrudnione. Kontrakty, wyjazdy, plany zdjęciowe. W napiętym grafiku ciężko znaleźć czas na życie towarzyskie.

A jednak jest kilka gwiazdorskich duetów, które przyjaźnią się od dzieciństwa.

Gwiazdy, które przyjaźnią się od dzieciństwa:

Adam Levine i Jonah Hill

Wokalista Maroon 5 i aktor przyjaźnią się od lat. Jonah Hill w wywiadzie opowiadał, że ich ojcowie spotkali się w gabinecie dyrektora w szkole średniej. Później ich rodziny razem podróżowały, a nawet pomieszkiwali u siebie nawzajem.

Ashley Tisdale i Vanessa Hudgens

Chociaż w „High School Musical” grały wrogów, to prywatnie bardzo się lubią. Ashley Tisdale i Vanessa Hudgens poznały się jeszcze zanim dostały rolę w kultowym musicalu. Vanessa Hudgens była nawet jedną z druhen Ashley Tisdale, gdy wychodziła za mąż za Christophera Frencha w 2014 roku.

Matt Damon i Ben Affleck

Panowie przyjaźnią się, odkąd spotkali się na meczu baseballowym Little League. Dorastali i chodzili razem do szkoły w Bostonie. Oboje zakochali się w przemyśle filmowym w młodym wieku. Później wzajemnie motywowali się w robieniu kariery.

Selena Gomez i Demi Lovato

Dziewczyny poznały się, gdy pracowały razem nad „Barney and Friends” na początku 2000 roku. Później obie zostały gwiazdkami Disneya i bardzo się zżyły. Selena Gomez spędzała mnóstwo czasu w domu Demi Lovato. Mama Demi, Dianna De La Garza, stwierdziła, że były jak siostry.

Maya Rudolph i Gwyneth Paltrow

Podczas występu w SNL Gwyneth Paltrow nie szczędziła ciepłych słów przyjaciółce. Powiedziała, że Maya Rudolph jest super zabawna i utalentowana. Gwiazdy przyjaźnią się od 7 roku życia.

Ryan Gosling lived i Justin Timberlake

Justin Timberlake i Ryan Gosling nie tylko byli przyjaciółmi z dzieciństwa, ale nawet razem mieszkali. Gdy nagrywali Nowy Klub Przyjaciół Myszki Miki, mama Gosling musiała wracać do Kanady. Zamieszkał wtedy w domu Timberlake'a na osiem miesięcy.

Tobey Maguire i Leonardo DiCaprio

Aktorzy spotykali się na różnych przesłuchaniach w Los Angeles, gdy mieli 12 lat. Leonardo DiCaprio, gdy tylko zobaczył Tobey'ego Maguire'a stwierdził, że chce się z nim przyjaźnić. Gdy pracowali nad „The Great Gatsby" nawet zamieszkali obok siebie.

NAJNOWSZE