Te dzieciaki mają więcej lajków niż Ty! Zobaczcie zdjęcia dzieci gwiazd na instagramie!

2018-01-13 13:00
Kim Kardashian, Saint West, North West
Autor: Jawad Elatab / Splash News/EAST NEWS Kim Kardashian, Saint West, North West

Niektóre z nich mają już własne konta!

Bycie dzieckiem sławnej gwiazdy nie zawsze jest łatwe. Z jednej strony - super! Rodzisz się już praktycznie bogaty, ludzie Cię lubią i chcą się z Tobą zadawać. Z drugiej strony od chwili narodzin media i obserwatorzy krytycznym okiem patrzą na każdy Twój krok! No i tutaj sporo zależy od rodziców. Jedni za wszelką cenę chronią prywatność swoich dzieci, a inni wystawiają ich zdjęcia gdzie tylko się da...

I na przykład Serena Williams założyła swojej córce konto na instagramie! Alexis Olympia Ohanian ma nie całe pół roku! Dziewczyna nie umie chodzi, ale ma już prawie 230 tysięcy followersów! Fotki wstawia oczywiście jej mama.

Dad & I hit the gym hard today.

Post udostępniony przez Alexis Olympia Ohanian, Jr. (@olympiaohanian)

Uwielbianymi przez Amerykę maluchami są dzieci Kim Kardashian i Kanye Westa! Każde zdjęcie na instagramie Kim Kardashian, na którym widać jej maluchy ma całe mnóstwo polubień. Powstało nawet sporo kont na instagramie, które zajmują się publikowaniem najnowszych zdjęć dzieci Westów.

Cutie 😍💞 #northwest

Post udostępniony przez The Wests Source (@itsbabynori)

Kolejne maluchy, które podbijają instagram to dzieci Cristiano Ronaldo! Ich popularność podkręca fakt, że urodziła je dla Cristiano Ronaldo surogatka. Tylko ostatnia córka Cristiano Ronaldo została urodzona przez Georginę Rodriguez. Za każdym razem, kiedy piłkarz wstawi na swój instagram zdjęcie z dziećmi liczba lajków leeeeeeeci w górę! Na przykład ta fotka ma prawie 6 milionów polubień!

Ogromne emocje na instagramie budzi też pierwsza córka Weroniki Rosati! Jak dotąd aktorka nie pokazała jeszcze swojego malutkiego dziecka. jedyne zdjęcia, jakie Weronika Rosati dodaje na swój instagram to te ze spacerów. Tam widzimy zaledwie wózek, ale i tak fotki zdobywają ogromne ilości polubień!

Life at its best 🙏🏼 #elizabeth

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)

O wiele częściej swoim dzieckiem chwali się na instagramie Natalia Siwiec. Mimo wcześniejszych zapowiedzi, że zamierza chronić prywatność swojej córki, to Natalia Siwiec bardzo chętnie pokazuje fanom swojego "Bibisia". Początkowo nieźle się Natalii za to obrywało... Fani hejtowali Natalię Siwiec, że nie tak trzyma główkę, że wózek prowadzi złą stroną... Jednak teraz czytamy głównie komplementy!

Oczywiście nie możemy zapomnieć o kolejnej polskiej, sławnej córce. Klara Lewandowska budzi ogromne emocje! Jej mama - Anna Lewandowska zawsze pamięta, żeby do zdjęcia odwrócić Klarę tyłem czy inaczej zasłonić jej buzię. To mega wkurza fanów Lewandowskich! Wszyscy z niecierpliwością czekają na zdjęcie Klary Lewandowskiej, gdzie będzie widać jej buzię!

NAJNOWSZE