To Joe Alwyn pisał teksty na Folklore Taylor Swift! William Bowery nie istnieje

2020-11-25 19:15 es
Taylor Swift i Joe Alwyn
Autor: Rex Features/East News

Jedną z osób zaangażowaną w powstanie ostatniej płyty Taylor Swift, Folklore jest William Bowery. A przynajmniej tak nam się wydawało. W filmie o kulisach powstania albumy wokalistka zdradziła, że William Bowery nie istnieje. Teksty na Folklore pisał chłopak Taylor Swift, Joe Alwyn!

Taylor Swift zrobiła swoim fanom niespodziankę. Warto wspomnieć, że to już kolejna w tym roku. Światowa pandemia sprawiła, że gwiazda niespodziewanie wydała album Folklore.

Wczoraj gwiazda ogłosiła, że w sieci ukaże się film, który zdradza kulisy powstawania Folklore. Z produkcji dowiadujemy się, że chłopak Taylor Swift, Joe Alwyn pisał teksty na Folklore!

W Polsce zapłacisz okiem. Zobacz jak | ESKA XD - Mobmania #10

Chłopak Taylor Swift, Joe Alwyn pisał teksty na Folklore

Najnowszy album Taylor Swift, Folklore razem z nią tworzyło klika osób. Wśród nich był William Bowery. Wzbudzał spore zainteresowanie, bo nikt w branży go nie znał. Z prostej przyczyny - William Bowery nie istnieje!

Odbyło się wiele dyskusji na temat Williama Bowery'ego i jego tożsamości. On nie jest prawdziwą osobą.

Zdradziła Taylor Swift.

Kto więc pomagał jej przy Folklore? Nie kto inny, jak sam Joe Alwyn!

Joe pięknie gra na pianinie i zawsze po prostu gra i wymyśla i tworzy rzeczy. Właśnie usłyszałem, jak Joe śpiewa cały, w pełni uformowany refren „Betty” z innego pokoju. A ja po prostu pomyślałam „Cześć”. To był krok, którego nigdy byśmy nie zrobili, ponieważ dlaczego mielibyśmy kiedykolwiek napisać razem piosenkę? To był pierwszy raz, kiedy rozmawialiśmy, kiedy weszłam i pomyślałam: Hej, to może być naprawdę dziwne i moglibyśmy tego nienawidzić, więc czy moglibyśmy po prostu, ponieważ jesteśmy w kwarantannie i nic więcej się nie dzieje, czy moglibyśmy po prostu spróbować zobaczyć, jak to jest, jeśli napiszemy tę piosenkę razem?

Efekt wspólnej pracy okazał się hitem. Fani pokochali kawałek Betty!

Dowiedzieliśmy się, że to nie jedyna piosenka, przy której pomagał Joe Alwyn. Chłopak Taylor Swift napisał całą tę partię fortepianu w Exile!

Potrzebna była światowa pandemia, żeby Taylor Swift i Joe Alwyn pracowali razem przy muzyce! Oby kontynuowali to po jej zakończeniu.

NAJNOWSZE