Jennifer Aniston pokazała zdjęcia zza kulis Friends. Załapał się Justin Bieber!

2021-06-02 11:26 mm
Przyjaciele spotkanie po latach - Jennifer Aniston
Autor: CHRIS DELMAS/AFP/East News, instagram.com / Jennifer Aniston

Fani serialu "Przyjaciele" wciąż przeżywają odcinek specjalny, w którym paczka aktorów "Friends" spotkała się po latach na oczach milionów widzów z całego świata. Epizod "Friends: The Reunion" okazał się wielkim hitem, a spotkanie obfitowało we wzruszenia i zabawne wspomnienia z planu. A jak spotkanie po latach odebrali sami aktorzy? Niektórzy fani podejrzewali, że powrót Przyjaciół był mocno wyreżyserowany. Tymczasem Jennifer Aniston opublikowała fotki zza kulis "Friends: The Reunion". Widać na nich wyraźnie, że spotkanie wywołało u gwiazd serialu autentyczną radość i wzruszenie!

1 czerwca na Instagramie Jennifer Aniston pojawiła się seria prywatnych fotek zrobionych na planie odcinka specjalnego "Przyjaciele: spotkanie po latach". Na zdjęciach widzimy całą szóstkę głównych gwiazd serialu "Friends" pozujących do wspólnego selfie. Matthew Perry, Courteney Cox, Matt LeBlanc, David Schwimmer, Jennifer Aniston i Lisa Kudrow uśmiechają się szczerze do obiektywu. Widać wyraźnie, że wzruszenie i radość ze spotkania, jakie widzieliśmy w odcinku specjalnym, nie były udawane.

Wciąż przeżywam miłość spotkania we #FriendsReunion. Dziękuję każdemu z Was ❤️⁣⁣Przesuńcie palcem, żeby zobaczyć... Milionowe selfie zrobione z pozostałą piątką... Kiedy zderzają się dwa CAŁKOWICIE różne światy - twarz @_schwima_ mówi wszystko ☺️ ... Sama legenda, nasz reżyser pierwszego sezonu, Papa James Burrows 💞🥰

- napisała Jennifer Aniston.

"Dwa różne światy", o których wspomniała, to oczywiście komentarz do selfie Davida Schwimmera z Bieberami. Wiedzieliście, że odtwórca roli Rossa jest fanem kanadyjskiego piosenkarza? My też nie... :)

Tym, którzy nie oglądali jeszcze "Friends: The Reunion", spieszymy z wyjaśnieniem: Justin Bieber pojawił się w odcinku specjalnym podczas pokazu mody. Gwiazdor zaprezentował strój Rossa przebranego za ziemniaka (tzn. za sputnik...)

Zobaczcie urocze fotki z planu powrotu Przyjaciół!

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 28.05.2021
NAJNOWSZE