Stalker Taylor Swift aresztowany! Rozbił samochód pod jej mieszkaniem

2022-01-28 18:50 es

Taylor Swift to wokalistka o międzynarodowej sławie. Wraz z karierą, pieniędzmi i fanami przychodzą też... stalkerzy. Zagraniczne media donoszą o mężczyźnie, który rozbił samochód pod mieszkaniem Taylor Swift. Próbując wejść do środka, wyrwał domofon!

Taylor Swift jest jedną z najbardziej znanych wokalistek na świecie. Jej kariera trwa już od wielu lat! W tym czasie gwiazda zebrała pokaźne grono fanów.

Choć od kilku lat stosuje taktykę ochrony prywatności, niektórym i tak udaje się przekroczyć jej granice. Taylor Swift ma poważny problem z psychofanami i stalkerami.

Zagraniczne media donoszą o kolejnym, przerażającym incydencie!

ESKA XD #041 - MORSOWANIE, PRIME MMA, UNCHARTED, ACRAZE

Stalker Taylor Swift rozbił auto pod jej domem

Sytuacja miała miejsce pod mieszkaniem Taylor Swift w Nowym Jorku. Według relacji TMZ stalker jechał ulicą pod prąd. Później wycofał i uderzył w budynek mieszkalny i hydrant!

Świadkowie zdarzenia relacjonowali, że po wyjściu z samochodu mężczyzna mamrotał o 32-letniej gwieździe pop, gdy próbował wyrwać domofon z drzwi wejściowych do jej budynku.

Na miejscu pojawili się policjanci, którzy aresztowali niebezpiecznego włamywacza. TMZ informuje, że mężczyzna prawdopodobnie został wysłany do szpitala na ocenę psychiatryczną.

Jak dobrze znasz Taylor Swift?

Pytanie 1 z 7
W którym roku urodziła się Taylor Swift?
NAJNOWSZE