Taylor Swift zaręczona!? Z Joe Alwynem wybrali się w daleką podróż

2022-01-17 15:50 es

Taylor Swift i Joe Alwyn bardzo cenią swoją prywatność. Być może dlatego są razem od 2018 roku i wciąż się nie rozstali! Teraz jednak do mediów dotarła informacja o ich wypadzie do Kornwalii. Musiał być ważny powód, dla którego gwiazda przeleciała ponad 6 tysięcy kilometrów... Taylor Swift i Joe Alwyn się zaręczyli?!

Zanim pojawił się Joe Alwyn Taylor Swift, spotykała się z wieloma przystojniakami. Joe Jonas, Taylor Lautner czy Calvin Harris to tylko niektórzy z nich. Wszystkie te związki były bardzo medialne. Paparazzi śledzili każdy krok zakochanych, a tabloidy opisywały ich wspólne poczynania.

Najwyraźniej pielęgnowanie uczucia na oczach całego świata to nie łatwa sprawa. Dopiero w 2018 roku w życiu Taylor Swift pojawił się Joe Alwyn. Aktor, choć znany w show-biznesie, wiódł bardzo spokojne życie, z dala od mediów.

I tak Taylor Swift i Joe Alwyn skrupulatnie odmawiają komentowania swojej relacji, nie pozują na ścinakach ani na wspólnych okładkach. Czasem jednak do mediów dotrą informacje o ich wspólnym życiu...

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Taylor Swift i Joe Alwyn zaręczeni?!

Ta informacja zainteresuje Swifties, którzy z utęsknieniem czekają na każdą wieść o swojej idolce. The Sun poinformowało, że Taylor Swift i Joe Alwyn wybrali się na trzydniową wyprawę do o St Ives w Kornwalii. Po prostu miły wypad we dwoje?

Źródła tabloidu sugerują, że mogła to być BARDZO WYJĄTKOWA OKAZJA.

Taylor jest supergwiazdą i oczywiście bardzo zamożną, więc może podróżować prawie wszędzie, o każdej porze. Ale wybranie się tak daleko tylko na kilka dni z pewnością wiele dla nich znaczyło.

Mówi informator.

Taylor Swift na co dzień mieszka w Nasvhille. To znaczy, że do Kornwalii ma blisko 6,5 tysiąca kilometrów. Oczywiście pokonanie ich prywatnym odrzutowcem to nie duży kłopot. Jednak może faktycznie zakochani mieli specjalny powód, by zorganizować taką wycieczkę?

Jak dobrze znasz Taylor Swift? [QUIZ]

Pytanie 1 z 7
Jak nazywał się pierwszy album tay, wydany w 2006 roku?
NAJNOWSZE