Taylor Swift

i

Autor: Matt Crossick/Press Association/East News Taylor Swift ponownie zakochana?

Gwiazdy

Taylor Swift spotyka się z niewiernym mężczyzną? Jego była dziewczyna ostrzega piosenkarkę!

2023-09-27 11:21

Taylor Swift znów ma być zakochana. Od kilku dni amerykańskie media żyją wieściami na temat jej możliwego związku z zawodnikiem NFL Travisem Kelce. Wydawało się, że mogą być parą idealną, ale teraz na temat sportowca postanowiła wypowiedzieć się jego była partnerka. Kobieta ostrzega Swift. Kelce ma być niewierny!

Taylor Swift ma spotykać się z zawodnikiem futbolu amerykańskiego. Jej nowym wybrankiem ma być Travis Kelce z klubu Kansas City Chiefs. Tak twierdzą zagraniczne media, które opierają się na własnych źródłach. Dodatkowo ostatnio Swift była widziana na meczu wspomnianej wcześniej drużyny, a stadion opuściła właśnie w towarzystwie Travisa. Cała historia zaczęła się od pojawienia się Kelce na koncercie Swift. Mężczyzna jest jej zagorzałym fanem. To właśnie na The Eras Tour udało mu się poznać Taylor. Wydawało się więc, że to romantyczna historia niczym z filmu. Innego zdania jest jednak była partnerka Kelce, która twierdzi, że mężczyzna ją zdradzał. Czy Taylor Swift ma się czego obawiać?

Jak nakręcono BARBIE? Kulisy i ciekawostki z filmu | To Się Kręci #20

Travis Kelce był niewierny?

Daily Mail opublikował wypowiedź byłej dziewczyny Travisa Kelce. Maya Benberry ostrzegła Taylor Swift przed sportowcem. - Taylor wydaje się być zabawną dziewczyną o pięknym duchu, więc życzę jej wszystkiego najlepszego, ale nie byłbym sobą, gdybym nie radziła jej, żeby była mądra!… Czas pokaże, ale podoba mi się to powiedzenie "raz oszust, zawsze oszust" - powiedziała kobieta.

Taylor Swift w Polsce

Amerykańska gwiazda wystąpi w Polsce aż 3 razy. 1, 2 i 3 sierpnia 2024 roku Swift wystąpi na stadionie PGE Narodowym w Warszawie w ramach The Eras Tour. To trasa, która podsumowuje wszystkie jej dotychczasowe płyty. Można na niej usłyszeć na żywo takie hity jak Blank Space, Shake It Off, Love Story czy I Knew You Were Trouble.