Reedycja Red: w All too well Taylor Swift śpiewa o Jake'u Gyllenhaalu!

2021-11-12 15:50

Do sieci trafił album Red (Taylor's Version). Taylor Swift nagrywa ponownie swoje dawne albumy i dorzuca do nich bonusowe piosenki. Na płytę trafiła m.in. 10-minutowa wersja uwielbianej przez słuchaczy romantycznej ballady All too well. Dodatkowy tekst sugeruje, że piosenka jest o Jake'u Gyllenhaalu!

Zgodnie z obietnicą, Taylor Swift nagrała kolejny z dawnych albumów. Dziś do sieci trafiła płyta Red (Taylor's Version). Wraz z dobrze znanymi piosenkami pojawiło się na niej kilka bonusów.

Najwięcej emocji wzbudza 10-minutowa wersja ballady All too well. Ten romantyczny kawałek bardzo spodobał się słuchaczom. Od początku zastanawiali się, o kim śpiewa tam Taylor Swift.Wiele wersów sugerowało, że inspiracją do napisania tekstu był Jake Gyllenhaal. Szczegóły przeczytacie poniżej.

Dodatkowy tekst, który słyszymy w wydanej dziś wersji All too well, nie pozostawia wątpliwości, że faktycznie chodzi o Jake'a Gyllenhaala.

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Taylor Swift : All too well jest o Jake'u Gyllenhaalu?

Swifties już dawno znaleźli pierwsze dowody na to, że All too well jest o Jake'u Gyllenhaalu. W wydanej dziś piosence słyszymy dodatkowy tekst, który nie zostawia wątpliwości.

Powiedziałeś, że gdybyśmy w bardziej równym wieku, może byłoby dobrze.

I to sprawiło, że chciałam umrzeć

Jak dobrze znasz Taylor Swift?

Pytanie 1 z 7
W którym roku urodziła się Taylor Swift?

Śpiewa artystka.

Taylor Swift i Jake Gyllenhaal spotykali się w 2010 roku. Między nimi jest 9 lat różnicy. Co ciekawe, teraz aktor spotyka się z młodszą o 15 lat modelką... Album Red wyszedł w 2012 roku i wyraźnie słychać na nim, że wokalistka ciężko przechorowała rozstanie.