Taylor Swift nagrywa od nowa stare piosneki. Zdradza, która jest jej ulubiona

2020-11-26 16:04 es
Taylor Swift na AMA 2020
Autor: Rex Features/East News

Taylor Swift toczy prawdziwą batalię. Wokalistka praktycznie jest pozbawiona praw do swojej starej muzyki. Gwiazda postanowiła nagrać raz jeszcze swoje najbardziej znane hity. Ta praca przynosi jej mnóstwo radości. Dorosła już Taylor Swift zdradza, które piosenki z nastoletnich lat podobają się jej najbardziej.

Taylor Swift szykuje dla swoich fanów sporo nowości. Chociaż w zasadzie, to wcale nie. O co chodzi? Gwiazda nagrywa od nowa swoje stare piosenki. Wszystko wiąże się z batalią, jaką wokalistka toczy ze Scooterem Braunem. To on wykupił prawa do muzyki Taylor Swift, a później sprzedał je za plecami artystki.

Obecnie Taylor Swift raz jeszcze nagrywa piosenki z pierwszych sześciu albumów. To dla niej mega frajda!

Najbardziej niezawodne auta | ESKA XD - Prosto z salonu #11

Taylor Swift o nagrywaniu ponownie starych piosenek

Wydawać by się mogło, że nagrywanie drug raz tego samego materiału nie będzie dla wokalistki atrakcyjne. Jednak Taylor Swift zapewnia, że świetnie się bawi! Ponowne nagrywanie piosenek z pierwszych sześciu albumów to dla niej okazja, by z dystansem spojrzeć na własną twórczość.

Starsza muzyka, mój głos był wtedy taki nastoletni. Czasami, kiedy słyszę starszą muzykę i mój starszy, młody, nastoletni głos, czuję się teraz jak inna piosenkarka.

Mówiła Taylor Swift w Good Morning America.

Gwiazda zdradziła, który kawałek z początków kariery sprawił jej teraz najwięcej frajdy. To Love Story!

Lubicie tę piosenkę?

NAJNOWSZE