Taylor Swift na dobre kończy konflikt z Katy Perry. Wysłała jej córce piękny prezent

2020-09-14 16:02 es
Taylor Swift na MTV VMA 2020
Autor: -/AFP/East News

Konflikt między Katy Perry a Taylor Swift wygasa. Dziewczyny kiedyś były przyjaciółkami, jednak później na kilka dobrych lat się pokłóciły. Ostatnio wygląda na to, że znów jest między nimi w porządku. Potwierdza to fakt, że Tay wysłała córce Katy piękny prezent.

Wygląda na to, że konflikt między Katy Perry a Taylor Swift przeszedł do historii. Dziewczyny przez wiele lat wściekały się na siebie. Powstały nawet specjalne piosenki! Bad Blood i Swish Swish to po prostu hymny wojenne w przypadku Taylor Swift i Katy Perry.

Wszystko zmieniło się w zeszłym roku. Teledysk do kawałka You Need To Calm Down był mega zaskoczeniem. Wystąpiła w nim Katy Perry! Razem z Taylor Swift przebrały się za fast foody! Czy jest lepszy sposób na zakończenie konfliktu?

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Taylor Swift obdarowuje dziecko Katy Perry

Niedawno Katy Perry i Orlando Bloom zostali rodzicami. Z tej okazji kolejne gwiazdy przesyłają im prezenty. Taylor Swift także postanowiła kupić upominek małej Daisy.

Katy Perry dodała na instagram zdjęcie słodkiego prezentu, którym jest brzoskwiniowy jedwabny koc z wyhaftowanym napisem „Baby Bloom” z przodu.

Obok znajdowała się specjalna odręczna notatka od Taylor Swift, skierowana do „Katy, Orlando i maleństwa”.

Mam nadzieję, że będzie trzymać go latami, aż stanie się nierozpoznawalnym strzępem, który jako nastolatka trzyma w kieszeni

Dodała Katy Perry.

Słodki prezent?

NAJNOWSZE