Taylor Swift wydała piosenkę o Joe Jonasie z 2008 roku. Sophie Turner reaguje

Taylor Swift
Autor: Rex Features/East News

Taylor Swift ma dla swoich fanów niespodziankę za niespodzianką. Wraz z ogłoszeniem premiery reedycji krążka Fearless wokalistka zdradziła, że na płycie pojawi się kilka nieznanych wcześniej piosenek. I tak Tay wydała singiel Mr. Perfectly Fine, który napisała krótko po rozstaniu z Joe Jonasem. Słuchanie go było ciekawym przeżyciem dla jego obecnej żony, Sophie Turner!

Nowa piosenka Taylor Swift Mr. Perfectly Fine to prawdziwa podróż w czasie. Gwiazda napisała numer w 2008 roku, czyli w tym samym czasie, w którym randkowała z Joe Jonasem. Tay znana jest z tego, że jej piosenki niemal zawsze odnoszą się do jej kolejnych związków i mężczyzn, z którymi łączyła ją relacja. I tak nikt nie ma wątpliwości, że Mr. Perfectly Fine Taylor Swift to piosenka, którą napisała właśnie o Joe Jonasie.

Warto przypomnieć, że związek z Joe Jonasem był jedną z pierwszych prawdziwych, showbiznesowych relacji Taylor Swift. Muzycy spotykali się od lipca do października 2008 roku, a prawdziwą bombą było późniejsze wyznanie Taylor Swift w programie Ellen DeGeneres, kiedy to wokalistka wyznała, że Jonas zerwał z nią podczas 27-sekundowej rozmowy telefonicznej.

>> Joe Jonas zerwał z Taylor Swift przez telefon w 27 sekund. Ale to ona teraz przeprasza!

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20

Taylor Swift śpiewa o Joe Jonasie

I tak w piosence Mr. Perfectly Fine Taylor Swift śpiewa:

Witam, panie Idealnie W Porządku/ Jak twoje serce po złamaniu mojego? / panie Zawsze We Właściwym Miejscu i We Właściwym Czasie, kochanie / Witaj, panie Niedbale Okrutny / panie Wszystko Kręci Się WokółCciebie / Od twojego pożegnania jestem Miss Misery / A Ty jesteś panem Idealnie W Porządku

Słuchanie tej piosenki musiało być wyjątkowym doświadczeniem dla obecnej żony Joe Jonasa, Sophie Turner. Aktorka, która słynie z dystansu do siebie, nie ma jednak najmniejszego problemu z młodzieńczymi uczuciami Tay i jej męża. Co więcej - Sophie dała wyraz swojemu uznaniu na Insta Story!

to NIE JEST piosenka do tańca

- napisała.

Szybko dostała też odpowiedź od Taylor!

Padam na kolana przed królową północy!

- zażartowała Tay, nawiązując do roli Sophie Turner w Grze o Tron.

Jak widać, panie dogadały się świetnie. Tylko to na to tytułowy Pan Idealny, Joe Jonas? ;)

NAJNOWSZE