Joe Jonas, Sophie Turner, Taylor Swift

i

Autor: Hahn Lionel/ABACA/Abaca/East News; Invision/Invision/East News

Joe Jonas zerwał z Taylor Swift przez telefon w 27 sekund. Ale to ona teraz przeprasza!

2019-05-15 18:05

Taylor Swift została kolejnym gościem show Ellen DeGeneres, gdzie zaskoczyła prowadzącą, wspominając swoje rozstanie z Joe Jonasem sprzed dziesięciu lat. Mimo, że to piosenkarz postąpił wtedy bardzo nieelegancko, zrywając z nią podczas półminutowej rozmowy telefonicznej, dziś to Taylor Swift czuje się nieco winną... słusznie?

Dziś tylko najwierniejsi fani Taylor Swift pamiętają, że ponad dziesięć lat temu wokalistka spotykała się z Joe Jonasem. Związek nie trwał długo - bo tylko od lipca do października 2008 roku, ale zakończył się wyjątkowo burzliwie, o czym Taylor opowiedziała wtedy nie tylko w telewizyjnym show Ellen DeGeneres, ale i w piosenkach Last Kiss oraz Forever and Always.

W 2008 roku, gdy Joe Jonas zerwał z Taylor Swift, gwiazda nie miała zamiaru puścić mu tego płazem. W programie Ellen Tay głośno przyznała, że wokalista rzucił ją z pomocą 27-sekundowej rozmowy telefonicznej, co wprawiło w osłupienie publiczność i prowadzącą, a co oczywiście natychmiast zepsuło reputację jednemu z braci Jonas. Dziś Taylor - ku zaskoczeniu wszystkich - przyznała, że nie powinna wtedy dzielić się ze światem tą informacją.

Taylor Swift przeprosi Joe Jonasa?

Podczas ostatniej wizyty w The Ellen Show, Taylor Swift niespodziewanie wróciła do tamtej sytuacji. Spytana przez prowadzącą o swoje najbardziej buntownicze zachowanie z czasów nastoletnich, gwiazda wyznała:

Prawdopodobnie wtedy, gdy zaatakowałam Joe Jonasa w twoim programie. To było zbyt wiele. Miałam 18 lat. Teraz się z tego śmiejemy, ale to była pyskówka. Takie nastoletnie problemy.

- powiedziała Taylor Swift.

Myślicie, że faktycznie Joe Jonas nie zasłużył wtedy na takie traktowanie?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE