Joe Jonas, Sophie Turner, Taylor Swift

i

Autor: Hahn Lionel/ABACA/Abaca/East News; Invision/Invision/East News

Joe Jonas zerwał z Taylor Swift przez telefon w 27 sekund. Ale to ona teraz przeprasza!

2019-05-15 18:05

Taylor Swift została kolejnym gościem show Ellen DeGeneres, gdzie zaskoczyła prowadzącą, wspominając swoje rozstanie z Joe Jonasem sprzed dziesięciu lat. Mimo, że to piosenkarz postąpił wtedy bardzo nieelegancko, zrywając z nią podczas półminutowej rozmowy telefonicznej, dziś to Taylor Swift czuje się nieco winną... słusznie?

Dziś tylko najwierniejsi fani Taylor Swift pamiętają, że ponad dziesięć lat temu wokalistka spotykała się z Joe Jonasem. Związek nie trwał długo - bo tylko od lipca do października 2008 roku, ale zakończył się wyjątkowo burzliwie, o czym Taylor opowiedziała wtedy nie tylko w telewizyjnym show Ellen DeGeneres, ale i w piosenkach Last Kiss oraz Forever and Always.

W 2008 roku, gdy Joe Jonas zerwał z Taylor Swift, gwiazda nie miała zamiaru puścić mu tego płazem. W programie Ellen Tay głośno przyznała, że wokalista rzucił ją z pomocą 27-sekundowej rozmowy telefonicznej, co wprawiło w osłupienie publiczność i prowadzącą, a co oczywiście natychmiast zepsuło reputację jednemu z braci Jonas. Dziś Taylor - ku zaskoczeniu wszystkich - przyznała, że nie powinna wtedy dzielić się ze światem tą informacją.

Taylor Swift przeprosi Joe Jonasa?

Podczas ostatniej wizyty w The Ellen Show, Taylor Swift niespodziewanie wróciła do tamtej sytuacji. Spytana przez prowadzącą o swoje najbardziej buntownicze zachowanie z czasów nastoletnich, gwiazda wyznała:

Prawdopodobnie wtedy, gdy zaatakowałam Joe Jonasa w twoim programie. To było zbyt wiele. Miałam 18 lat. Teraz się z tego śmiejemy, ale to była pyskówka. Takie nastoletnie problemy.

- powiedziała Taylor Swift.

Myślicie, że faktycznie Joe Jonas nie zasłużył wtedy na takie traktowanie?