Taylor Swift i Joe Alwyn napisali razem najsmutniejsze piosenki! Gwiazda zdradza dlaczego

2020-12-16 19:01 es
Taylor Swift i Joe Alwyn
Autor: Rex Features/East News

Taylor Swift ma ostatnio mnóstwo pracy. Kilka miesięcy po premierze Folklore wydała kolejną płytę. Evermore jest tak samo melancholijna, jak jej "starsza siostra". Do powstania płyt przyczynił się chłopak gwiazdy, Joe Alwyn. Razem z Taylor Swift stworzyli najsmutniejsze piosenki! Skąd u nich tyle poważnych emocji?

Trwająca pandemia koronawirusa wpłynęła na życie nas wszystkich. Pozamykani w domach musimy nauczyć się funkcjonować na nowych zasadach. Podczas gdy jednych ogarnia bezwładność i niemoc, inni radzą sobie całkiem nieźle. Okazuje się, że izolacja doskonale podziałała na Taylor Swift. W ciągu roku gwiazda wydała dwie płyty wyprodukowane w domowych warunkach!

Nie da się ukryć, że Folklore i Evermore to zupełnie inne albumy, niż te wydane dotychczas. Muzyka jest znacznie spokojniejsza, a teksty melancholijne.

Współtwórcą tekstów jest niejaki William Bowery. Tajemniczy pisarz...nie istnieje! To chłopak Taylor Swift, Joe Alwyn ukrył się pod pseudonimem. Wspólnie para napisała najsmutniejsze piosenki!

Makijaż sylwestrowy | ESKA XD - simplybypatty #12

Taylor Swift i Joe Alwyn tworzą smutną muzykę

Piosenki "exile" i "evermore" to głębokie utwory, które łapią za serce. Taylor Swift i Joe Alwyn stworzyli je wspólnie. Jak to się dzieje, że zakochana, szczęśliwa para pisze tak smutne kawałki? Wokalistka wyjaśniła to bardzo prosto.

Joe i ja naprawdę kochamy smutne piosenki. Zawsze byliśmy związani muzyką. Więc… Piszemy najsmutniejsze. Po prostu kochamy smutne piosenki. Co mogę powiedzieć?

Powiedziała piosenkarka podczas wywiadu w Apple Music.

Najwyraźniej era miłosnych, popowych, wesołych kawałków już minęła. Dzisiejsza Taylor Swift wyraża uczucia w poważniejszy sposób.

Podoba się Wam ta przemiana?

NAJNOWSZE