Taylor Swift i Joe Alwyn świętowali razem jego urodziny! Bawił się z nimi Ed Sheeran

2020-02-24 18:35 kp
Taylor Swift i Joe Alwyn
Autor: WP Pix / SplashNews.com/East News

Joe Alwyn świętował w ubiegłym tygodniu 29. urodziny. W tym wyjątkowym dniu aktorowi nie mogła nie towarzyszyć jego ukochana, Taylor Swift! Jeśli jednak liczyliście na wielke party z celebrytami, będziecie zawiedzeni. Joe i Tay świętowali po cichu, w swoim stylu. A towarzyszyli im w tym Ed Sheeran i Cherry Seaborn. Jak spędzili ten wieczór?

Taylor Swift i Joe Alwyn od trzech lat z powodzeniem wprowadzają w życie zasadę "żadnych mediów". Para tworzy szczęśliwy związek z dala od paparazzich i nie ma wątpliwości, że to jedna z tajemnic ich sukcesu. Para nie pokazuje się razem publicznie i nie opowiada o sobie w wywiadach, unikając presji, jaką Tay zna ze wszystkich swoich poprzednich związków.

Nic więc dziwnego, że o swoich planach związanych z obchodami 29. urodzin Joe Alwyna również nie informowali mediów ;) Zawsze możemy jednak liczyć na życzliwych świadków - tym razem jeden z nich przyłapał ich podczas świętowania w Londynie.

Tak Taylor Swift świętowała urodziny Joe Alwyna

W ten wyjątkowy wieczór para wybrała się w towarzystwie znajomych, w tym Eda Sheerana i Cherry Seaborn, do jednej z modnych londyńskich restauracji - Bob Bob Richard w Soho. Jak donosi świadek E!News, wszyscy byli w doskonałych humorach i grali w najróżniejsze gry. Goście "pili szampana przy stole z przyciskiem NACIŚNIJ PO SZAMPANA, którego im natychmiast donoszono. Byli tam przez kilka godzin i cieszyli się wieczorem".

Co ciekawe, aby uniknąć paparazzich, gwiazdy ukryły się przy wychodzeniu z budynku pod... złożonymi na ich głowach parasolami. Do limuzyn poprowadzili ich paparazzi.

NAJNOWSZE