Joe Alwyn skończył 29 lat! 7 ciekawostek o facecie Taylor Swift

2020-02-22 8:00 kp
Joe Alwyn
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Choć w życiu prywatnym Taylor Swift trzyma go w ukryciu ;) w życiu zawodowym Joe Alwyn to jedna z większych, obiecujących brytyjskich gwiazd kina. Aktor ma za sobą dopiero kilka ról, jednak już udało mu się zwrócić na siebie uwagę kinomanów i krytyków - zwłaszcza swoją najnowszą kreacją w Faworycie. Co o nim wiemy? Oto garść ciekawostek z okazji jego urodzin!

Po wielu mniej lub bardziej głośnych związkach Taylor Swift znalazła szczęście u boku Joe Alwyna. Unikający zainteresowania mediów aktor dał wokalistce to, czego było jej potrzeba - spokój i poczucie stabilizacji. Para uznała, że najlepiej dla nich będzie, jeśli swój związek zachowają dla siebie - i tak już od trzech lat Taylor i Joe z małymi wyjątkami nie pokazują się razem.

A czas płynie i ich związek jest coraz poważniejszy. Po tym, jak Taylor Swift wydała płytę Lover, fani z całego świata plotkowali na temat jej zaręczyn z ukochanym i ślubnych planów.

Joe Alwyn - ciekawostki

21 lutego 2020 roku Joe Alwyn świętował swoje 29. urodziny - trudno sobie wyobrazić, by tego dnia i jego boku nie było Taylor Swift. A my z tej okazji przygotowaliśmy dla Was garść ciekawostek o aktorze:

1. Zaglądając na profil filmowy Joe Alwyna wielu fanów Taylor Swift dziwi się, że znajduje się tam zaledwie kilka pozycji filmowych - zanim bowiem Joe trafił do świata kina, przez wiele lat grał w teatrach.

2. Joe Alwyn bardzo ceni sobie prywatność - to był podobno jego pomysł, by na jedną z pierwszych randek z Taylor Swift para wybrała się... w maskach.

3. Ed Sheeran gorąco popiera jego związek z Taylor Swift - w jednym z wywiadów przyznał, że Joe Alwyn to "dobry gość".

On jest naprawdę miły. Naprawdę bardzo przyjazny, naprawdę dobry gość. Są bardzo zakochani, mają dość cichy związek, co lubi Taylor. To normalne i nikt tak naprawdę o tym nie wie.

- mówił.

4. Joe Alwyn był został twarzą męskiej kolekcji marki Prada. W 2016 roku brał udział w sesji zdjęciowej z Gigi Hadid. Niektórzy fani Taylor twierdzą, że to właśnie za sprawą modelki Tay poznała aktora.

5. Joe Alwyn walczył o rolę sama w To właśnie miłość!

>> Tweet o "To właśnie miłość" zszokował świat! Już nie spojrzycie na "Love Actually" tak samo

6. Bohaterem Joe Alwyna z młodości był... Zorro! Podczas jednej z gal Joe miał okazję poznać odtwórcę tej roli, Antonio Banderasa. Podobno z trudem powstrzymał się przed wyzwaniem idola na pojedynek z szablami...

7. Już w 2016 roku Joe Alwyn miał okazję uczestniczyć w MET Gali. Druga teoria mówi, że to wtedy poznał Taylor Swift ;)

NAJNOWSZE