Taniec z Gwiazdami: Rafał Maserak chce namówić do udziału w programie Beatę Kozidrak!

2019-06-29 21:30 DR
Rafał Maserak
Autor: WBF Rafał Maserak

Rafał Maserak z programem Taniec z Gwiazdami jest chyba związany od pierwszych edycji. Nic dziwnego, że produkcji zależy akurat na tym tancerzu. Do finału doprowadził on wiele gwiazd. Jest on wymagający, ale dzięki temu wielu paniom udało się dojść w programie naprawdę daleko – mimo że początkowo nie wierzyły w swoje siły. I tak ostatnio Rafał Maserak przyznał, że chciałby wziąć w obroty ikonę polskiej sceny muzycznej, czyli Beatę Kozidrak.

Rafał Maserak jest jednym z najpopularniejszych tancerzy, którzy biorą udział w programie Taniec z Gwiazdami. Występował on w nim w latach 2005-2011, gdy jeszcze show emitowane było w telewizji TVN. Tam do zwycięstwa Maserak doprowadził dwie panie – Annę Muchę i Julię Kamińską. Później nastąpiła przerwa, by w 2014 roku taneczny program mógł wrócić na antenę, ale tym razem telewizji Polsat. I tu również możemy zobaczyć przystojnego tancerza. Jego partnerkami tanecznymi były: Joanna Moro, Marcelina Zawadzka, Julia Pogrebińska, Anna Cieślak, Elżbieta Romanowska, Olga Kalicka, Monika Mariotti, Angelika Mucha i Tamara Gonzalez-Perea znana jako Macademian Girl. Ostatnio jednak tancerz postanowił wyznać, z kim chciałby pojawić się na parkiecie Tańca z Gwiazdami.

Marzeniem Rafała Maseraka jest, by trenować… Beatę Kozidrak!

Myślę, że byłaby świetną partnerką. Przez lata obserwowałem ją na scenie i wiem, że ma w sobie te kocie ruchy. Mam nadzieję, że kiedyś przyjmie propozycję. To z pewnością byłoby niesamowite doświadczenie móc trenować tak wielką ikonę polskiej sceny

powiedział Maserak w rozmowie z dziennikarzami Faktu.

To by było show! My naprawdę oglądalibyśmy Beatę na tanecznym parkiecie, a Wy? ;)

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE