Taniec z gwiazdami 2021: Radek Liszewski nie kryje obaw! "To nie jest moja dziedzina"

2021-07-23 19:47 kp
Radosław Liszewski
Autor: WBF

Radosław Liszewski to jeden z uczestników jesiennej edycji Tańca z gwiazdami. Wokalista zespołu Weekend nie kryje, że z profesjonalnym tańcem nie miał dotąd do czynienia i nie jest pewny swoich umiejętności. Jedno jednak deklaruje - będzie naprawdę ciężko trenował! Sprawdźcie, co powiedział.

Wszystkie gwiazdy, które występowały dotąd w którejkolwiek z edycji Tańca z gwiazdami, potwierdzają zgodnie, że udział w show to bardzo ciężka praca. Wiele z celebrytów wychodzi z programu kilka kilogramów lżejszych - a to wszystko za sprawą wykańczających treningów pod okiem profesjonalnych tancerzy. Teraz obawy przez programem rosną w tych, którzy zdecydowali się na udział w Tańcu z gwiazdami 2021!

Treningi do Tańca z gwiazdami 2021 ruszą już niedługo. Wcześniej jednak uczestnicy i gwiazdy poznają swoich tanecznych partnerów. Jak tuż przed startem przygotowań swoje szanse ocenia Radosław Liszewski?

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Radek Liszewski o Tańcu z gwiazdami

W rozmowie z Pomponikiem Radek Liszewski przyznał, że i on - podobnie jak Iza Małysz - już od lat otrzymywał propozycje występu w programie. Dopiero teraz jednak, gdy z powodu pandemii gra mniej koncertów, mógł zgodzić się na udział. Nie ukrywa jednak, że nie czuje się faworytem!

Ja na pewno tego nie zlekceważę. Ja się będę bardzo starał i jeśli się za cokolwiek biorę, to robię to na 100% albo w ogóle. Jak poszedłem na skoki do wody [program Celebrity Splash] to też powiedziałem, że przykładam się, skaczę, a jak mi to będzie wychodziło, jakie mam predyspozycje, to zobaczymy. Tak samo jest z tańcem. To nie jest moje środowisko, to nie jest moja płaszczyzna wyważona, w której ja się czuję jak ryba w wodzie. To jest ogromne wyzwanie, ogromna ciekawość mnie zżera jak to będzie, jak ja sobie poradzę w jakichś tańcach klasycznych. Tańczyć na imprezie każdy potrafi, pokiwać pupą i poruszać się w rytm...

- powiedział.

Tu jest zupełnie coś innego. Trzeba pamiętać kroki i to jest dla mnie ogromne wyzwanie, ogromna ciekawość i niewiadoma. Ale wiem na pewno, że będę się starał z całych sił, nie zlekceważę tego, żeby trenerka była ze mnie zadowolona.

- dodał.

Z kim widzielibyście Radka w parze?

NAJNOWSZE