Oliwia Bieniuk za kulisami Tańca z gwiazdami 2021. To jej pierwszy look w programie!

2021-07-28 12:42 kp
Oliwia Bieniuk
Autor: WBF

Już za nieco ponad miesiąc ruszy jesienna edycja Tańca z gwiazdami 2021. Uczestnicy powoli poznają się między sobą, a już niedługo dowiedzą się, z kim będą tańczyć w programie. Już dziś gwiazdy show mają za sobą pierwszą oficjalną sesję zdjęciową do programu. Na profilu Tańca z gwiazdami możemy zobaczyć przygotowania młodziutkiej Oliwii Bieniuk. Podbije serca widzów?

Oliwia Bieniuk to jedna z uczestniczek Tańca z gwiazdami 2021, która wzbudza duże zainteresowanie widzów. Córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej ma zaledwie 18 lat i na udział w programie zdecydowała się tuż po maturze. Z tego też powodu początkująca influencerka nie wybierze się w tym roku na studia - Oliwia najpierw stawia na showbiznes.

Oliwia Bieniuk już dziś ma spore grono fanów. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 200 tysięcy osób, które mogą podziwiać tam przede wszystkim kolejne profesjonalne sesje zdjęciowe, w których Oliwia bierze udział. Internauci chętnie komentują jej posty, najczęściej porównując ją do jej zmarłej mamy.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Oliwia Bieniuk w Tańcu z gwiazdami 2021

Choć Oliwia Bieniuk od maleńkości wychowywała się w obecności dziennikarzy i kamer, w Tańcu z gwiazdami 2021 po raz pierwszy cała uwaga będzie skupiona właśnie na niej. Fani nie kryją więc ciekawości, jak nastolatka poradzi sobie na parkiecie i w towarzystwie innych gwiazd.

Jedno jest pewne - za kulisami czuje się jak ryba w wodzie. Na Instagramie Tańca z gwiazdami pojawiło się nagranie z pierwszego makijażu, jaki Oliwii Bieniuk wykonano w show, tym razem na potrzeby sesji zdjęciowej. Akurat z tym Oliwia jest doskonale zapoznana. Zobaczcie:

Oliwia Bieniuk, jak i inni uczestnicy Tańca z gwiazdami 2021, czeka teraz na poznanie swojego tanecznego partnera. Według plotek, które pojawiły się w mediach, będzie nim nowy w show Jakub Lipowski. Myślicie, że zawalczą o zwycięstwo?

NAJNOWSZE