Ola Kot i Tomasz Barański

i

Autor: WBF

Taniec z Gwiazdami: Ola Kot i Tomasz Barański z szansą na zwycięstwo? To przełom

2019-10-04 22:22

W 4. odcinku Tańca z Gwiazdami 2019 Ola Kot i Tomasz Barański zatańczyli walc angielski. Para zdobyła bardzo dobre oceny jurorów, a internauci nie szczędzą im słów zachwytu! Swój udział w tym miała też piękna kreacja, w której wystąpiła Ola Kot. Czy to nowi kandydaci do Kryształowej Kuli?

Walc angielski to bez wątpienia jeden z najbardziej eleganckich tańców! Za każdym razem obserwowanie wirującej pary robi ogromne wrażenie - zwłaszcza, jeśli są tak utalentowani jak Ola Kot i Tomasz Barański. W 4. odcinku Tańca z Gwiazdami 2019 para zatańczyła walca angielskiego w rytm utworu Simply Red If You Don't Know Me By Now i gładko przeszła do następnego odcinka.

Jednocześnie już dziś można stwierdzić, że Ola Kot i Tomasz Barański znajdują się wśród faworytów Tańca z Gwiazdami 2019 do zwycięstwa! Na drodze do Kryształowej Kuli mogą stanąć im jednak chociażby Damian Kordas i Janja Lesar, Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke czy Sandra Kubicka i Adam Adamonis.

Kiedys kibicowalam Stefano, od 5lat tyko Tomkowi. To ambitny i pracowity tancerz. Zycze tej parze glownej wygranej????

Ola Kot i Tomasz Barański w walcu angielskim

Jak zauważył sam Tomasz Barański, w 4 odc. Tańca z Gwiazdami 10 Ola Kot przeszła poważną metamorfozę - to właśnie teraz tancerz poczuł, że Ola naprawdę zaczęła tańczyć! Zauważył to też Michał Malitowski, który przyznał, że cieszy się z postępów prezenterki ESKA TV.

Ola Kot i Tomasz Barański już dziś zdobyli pokaźne grono kibiców. Pod ich występami w sieci pojawiają się kolejne, pozytywne komentarze, wśród których nie brakuje opinii, że para ma szansę na zwycięstwo.

Piękna i wgl najlepsza ❤️

Pierwszy raz oglądałam ten program i myślę , że super zatańczyliscie ❤️

- czytamy w komentarzach.

Zobaczcie fragment walca, za którego Ola Kot i Tomasz Barański zdobyli w 4. odc. Tańca z Gwiazdami 4.10.2019 swoje 22 punkty! Kibicujecie tej parze? Hotplota.pl trzyma kciuki!