Taniec z gwiazdami: Ola Kot pokazała zdjęcia z wypadku! Auto jest do kasacji

2019-09-27 12:24 mw
Ola Kot - wypadek samochodowy
Autor: se.pl

Gwiazda programu "Taniec z gwiazdami" miała wypadek samochodowy! Ola Kot pokazała w internecie zdjęcia swojego samochodu po stłuczce. Jak sama przyznała prezenterka, jej auto jest do kasacji. Zobaczcie foty z wypadku Oli Kot!

Ola Kot może mówić o wielkim szczęściu w nieszczęściu! Gwiazda ESKA TV i uczestniczka 10. edycji Tańca z Gwiazdami miała wypadek samochodowy!

Prezenterka wyszła z niego cało, ale jej auto jest w fatalnym stanie. Ola Kot pokazała w sieci zdjęcia samochodu po wypadku. Jak sama przyznała, auto jest do kasacji!

ZDJĘCIA Z WYPADKU OLI KOT

Do wypadku Oli Kot doszło w środę 25 września. Uczestniczka Tańca z gwiazdami 2019 wracała właśnie do domu po próbie przed kolejnym odcinkiem. Niestety po drodze spotkała ją przykra niespodzianka.

Jeden z uczestników ruchu wymusił na dziennikarce pierwszeństwo, w wyniku czego doszło do poważnej kolizji aut. W wyniku zderzenia w samochodzie Oli Kot otworzyły się poduszki powietrzne, co prawdopodobnie uratowało gwiazdę ESKA TV przed poważnymi obrażeniami.

Na szczęście Ola Kot wyszła z wypadku bez szwanku, ale - jak sama przyznaje - najadła się strachu!

Miałam mały wypadek samochodowy, nie z mojej winy.

Nic mi się nie stało, na szczęście. Teraz się z tego śmieję, ale przez pierwszych 15 minut beczałam, bo pierwszy raz w życiu miałam do czynienia z wybuchem poduszek powietrznych

- opowiedziała Ola Kot w internecie.

Gwiazda jubileuszowej edycji Tańca z gwiazdami pokazała też w sieci zdjęcia swojego auta po wypadku. Trzeba przyznać, że prezenterka miała sporo szczęścia...

Ola Kot - wypadek samochodowy
Autor: se.pl
Ola Kot - wypadek samochodowy
Autor: se.pl

Ola Kot występuje w jesiennej edycji Tańca z Gwiazdami razem z Tomkiem Barańskim. Zdaniem wielu widzów prezenterka ESKA TV jest jedną z najpoważniejszych kandydatek do zwycięstwa jubileuszowej edycji Dancing With The Stars.

Jak pójdzie jej w 3. odcinku show?

O tym przekonamy się już 27 września. Relację i wyniki odc. 3 Tańca z Gwiazdami możecie tradycyjnie śledzić na Hotplota.pl. Startujemy punktualnie o 20:00!

NAJNOWSZE