Taniec z Gwiazdami: Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska już po ślubie? To ich weselny taniec!

2020-09-24 18:18 mm

Czy Mikołaj i Sylwia są parą tylko na parkiecie, czy może wciąż spotykają się także poza programem Taniec z Gwiazdami? Ostatnie wiadomości na ich temat nie napawały zbytnim optymizmem i raczej mało kto spodziewałby się szybkiego happy-endu. Tymczasem w najnowszym odcinku TzG zobaczymy... weselny taniec Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka! To dopiero będzie wyzwanie...

O tym, jak bardzo "Taniec z gwiazdami" wpłynął na życie prywatne jednej z par, pisaliśmy na dwa dni przed czwartym odcinkiem jedenastej edycji show. Okazuje się, że Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska nie mają czasu na randkowanie i nawet nie mieszkają już razem! Na treningi przed kolejnymi odcinkami Tańca z Gwiazdami para dojeżdża osobno, co oczywiście wzbudza niemałą sensację wśród fanów Sylwii i Mikołaja.

Jeśli jednak, podobnie jak my, mocno kibicujecie tej parze (nie tylko na parkiecie, ale i w życiu prywatnym), to z pewnością ucieszą Was obrazki z kolejnego odcinka tanecznego programu Polsatu.

Już 25 września Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska wykonają swój weselny taniec! Ślub na parkiecie "Tańca z gwiazdami"? Tego w jesiennej edycji raczej się nie spodziewaliśmy, a już na pewno nie w przypadku TEJ pary...

W piątkowy wieczór nie może zabraknąć dobrej zabawy, a chyba trudno o lepszą, niż taką z prawdziwego polskiego wesela.

Ale trzymajcie się mocno, bo to nie koniec niespodzianek. W roli nowożeńców zobaczymy najgorętszą z par 11. edycji „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska w piątek 25.09.2020 zaprezentują swój „pierwszy taniec”. Uczestnicy show zatańczą do weselnych szlagierów, a ich choreografie zainspirowane będą weselnymi wpadkami.

Jeśli potrzebujecie dodatkowej zachęty do obejrzenia 4. odcinka Tańca z Gwiazdami, to po cichu dodamy, że gośćmi specjalnymi będą w ten piątek Sławomir i Kajra oraz Michał Wiśniewski.

Przed nami najzabawniejszy odcinek XI edycji. Już same próby i treningi dostarczają nam mnóstwo śmiechu. Mam nadzieję, że widzowie także będą się dobrze bawić. Razem z Michałem (taneczny partner Edyty – przyp. red.) pokażemy siebie od zupełnie innej, dotąd nieznanej strony. Nasz taniec nie będzie taki poważny jak do tej pory. Co niestety skutkuje tym, że boli mnie całe ciało – od stóp po czubek głowy mam zakwasy. Na treningach dostałam ksywę „zdziwiona Grażyna” – kroki są tak trudne, że nie potrafię zapanować nad mimiką

– zapewnia Edyta Zając.

Śledźcie z nami odcinek 4 jedenastej edycji Tańca z Gwiazdami. A jeśli z jakichś powodów nie będziecie mogli obejrzeć najbliższego odcinka z 25 września na żywo, koniecznie wbijajcie na Hotplota.pl i sprawdzajcie, kto odpadł, a kto zabłysnął.

NAJNOWSZE