Taniec z Gwiazdami, 18.09.2020: Kto odpadł? Co się działo na parkiecie? [DUŻO ZDJĘĆ]

2020-09-19 10:00 RD

Za nami kolejny odcinek programu Taniec z Gwiazdami. 18.09.2020 uczestnicy po raz kolejny walczyli ze swoimi słabościami i starali się zatańczyć jak najlepiej. Reguły programu są jednak proste. Ktoś musi odpaść. Kto odpadł w Tańcu z Gwiazdami 18.09.2020? Co działo się w studiu telewizji Polsat? Przeczytajcie i zobaczcie na Hotplota.pl.

3. "filmowy" odcinek XI edycji show Polsatu "Daning with the stars. Taniec z gwiazdami" właśnie przeszedł do historii. Jak co wieczór, towarzyszyły nam emocje na najwyższym poziomie. Z odcinka na odcinek rośnie poziom tanecznych umiejętności gwiazd. Coraz lepiej radzą sobie ze stresem i czerpią z tańca mnóstwo radości. Kto odpadł z Tańca z Gwiazdami 18.09.2020? Niestety show rządzi się swoimi prawami - kolejna para musiała pożegnać się z programem. "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" opuścili Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko.

Hotplota.pl: Supermodelka w ciąży spożywczej i nowy dom Bieberów

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

A jak poradziły sobie z nowymi stylami tanecznymi pozostałe pary?

Ania Karwan i Jan Kliment po raz pierwszy otrzymali za taniec maksymalne noty od jurorów. Piosenkarka w końcu pozwoliła sobie "puścić wodze" i dopuściła do swojego serca tanecznego partnera. Julia Wieniawa, która mówi o sobie "stara dusza", doskonale odnalazła się w dość charakterystycznym stylu, jakim jest charleston. Ku zaskoczeniu jej tanecznego partnera, Stefano Terrazzino! Edyta Zając i Michał Bartkiewicz ponownie zachwycili. Modelka została pochwalona za to, że z odcinka na odcinek staje się coraz lepsza. A jej taniec jest piękną i wciągającą historią. Sylwia Lipka i Rafał Maserak przekroczyli nareszcie barierę... punktową - do tej pory ich tańce zbierały 20 punktów. Sylwia bardzo to przeżywała - czuła, że jej starania i zaangażowanie są niewspółmierne do ocen jurorów. Wysiłek okupiony kontuzją popłacił! Mikołaj Jędruszczak został skrytykowany przez jurorów za brak luzu... w biodrach. Jego taniec zdobył najniższe noty, co wywołało u Mikołaja dużo emocji. Nie pomogło nawet pocieszanie ukochanej tancerza, Sylwii Madeńskiej. Bogdan Kalus i Lenka Klimentova w quickstepie bawili się na całego. Aktor z wrodzonym wdziękiem przybrał ulubioną minę, nazwaną przez jurorów "zdziwioną Heleną".

A jak wyglądały tańce poszczególnych gwiazd? Zobaczcie w naszej galerii: 

NAJNOWSZE