Taniec z Gwiazdami: Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska już nie są parą? Powiało chłodem

2020-09-23 18:38 mm

Przed nami kolejny odcinek jedenastej edycji programu Taniec z Gwiazdami, a tymczasem pojawiły się niepokojące wieści o jednej z par, jakie możemy obserwować w show Polsatu. Czy Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska nie są już parą? Okazuje się, że oboje na treningi dojeżdżają osobno! Czy to oznacza, że już ze sobą nie mieszkają?

Co dzieje się ze związkiem Mikołaja Jędruszczaka i Sylwii Madeńskiej? W sieci pojawiły się informacje, że uczestnicy Tańca z Gwiazdami, choć wspólnie walczą na parkiecie show, w życiu prywatnym mocno się od siebie oddalili. Jaka jest prawda?

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska już ze sobą nie mieszkają!

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska od pewnego czasu już ze sobą nie mieszkają, a na treningi przygotowujące do kolejnych odcinków programu Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami przyjeżdżają oddzielnie! Okazuje się, że Sylwia i Mikołaj nie myślą o randkowaniu.

Co dzieje się w ich życiu osobistym i jak zawirowania wpływają na ich wspólne treningi?

Przed nami kolejny odcinek Tańca z gwiazdami. Na parkiecie pozostało już niewiele par i z każdym następnym tygodniem zbliżamy się do wielkiego finału. W programie wciąż utrzymują się Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska. Wygląda jednak na to, że wspólne występy i treningi kosztują ich znacznie więcej, niż mogliśmy przypusczać!

Okazuje się, że najbardziej burzliwa para 11. edycji Tańca z Gwiazdami wciąż się dociera. Najwięcej czasu razem Mikołaj i Sylwia spędzają… na treningach!

Jak zdradziła Sylwia Madeńska, oboje w tej chwili nie myślą o randkowaniu.

Treningi i same live’y są tak wyczerpujące, że obecnie nie chodzimy na randki. Najważniejsze dla nas w tym momencie jest dobre przygotowanie do programu.

Mam nadzieję, że za jakiś czas to sobie odbijemy. Bo to, że ze sobą nie mieszkamy, nie oznacza, że nie jesteśmy razem. Obecnie po prostu od siebie odpoczywamy

- powiedziała komentując obecny status swojej relacji z Mikołajem.

Ciężka praca Sylwii i Mikołaja podczas treningów póki co nie przełożyła się na zbyt wysokie noty jurorów, ale mimo tego Sylwia jest zadowolona z postępów, jakie robi jej życiowy i taneczny partner. 

U Mikołaja dużo zależy od nastawienia. Jeśli ma nauczyć się tańca standardowego, w którym dobrze się czuje, od razu załapuje kroki. I tak też dzieje się teraz. Jeśli utrzymamy taneczny poziom z treningów, będzie to najlepszy występ Mikołaja od początku emisji 11. edycji show. Mam nadzieję, że uda nam się zdobyć także przychylność jurorów!

- przekonuje tancerka przed kolejnym odcinkiem.

Jak myślicie - Mikołaj w końcu "zaskoczy" i pokaże na co go stać?

NAJNOWSZE