Taniec z Gwiazdami: Michał Wiśniewski nowym uczestnikiem show?

2021-10-29 6:56 RD
Michał Wiśniewski
Autor: WBF Michał Wiśniewski

Czy Michał Wiśniewski zdecyduje się na występ w Tańcu z Gwiazdami? Juror Twoja Twarz Brzmi Znajomo postanowił odpowiedzieć szczerze na pytanie dziennikarzy… Co musiałoby się stać, żeby Wiśniewski i jego krwiście czerwone włosy pojawili się na parkiecie? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Michał Wiśniewski od wielu lat jest jedna z najbardziej charakterystycznych postaci w polskim show biznesie. Ostatnimi czasy bardzo często pojawia się w mediach. To za sprawą programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym jest jurorem i ocenia uczestników, którzy robią wszystko, by wypaść jak najlepiej. W jednym z wywiadów Michał powiedział, że lubi ten format, ponieważ pod koniec odcinka nikt nie odpada. To faktycznie rzadkość. 

Wielokrotnie odmawiałem jurorowania w programach, w związku z czym tym razem czuję się bardzo komfortowo

powiedział Wiśniewski w rozmowie z "Życiem na gorąco".

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Taniec z Gwiazdami: Michał Wiśniewski nowym uczestnikiem?

Dziennikarze postanowili pozostać w klimacie programów rozrywkowych i zapytali lidera zespołu Ich Troje, czy ten planuje udział w programie Taniec z Gwiazdami.

Hej - mam już 50 lat!  Ale jakby, na przykład, zależało mi na kasie, to wziąłbym już udział w "Tańcu z Gwiazdami" lub w różnego rodzaju innych programach, ale ja robię to, co lubię (...) Nie nadawałbym się [do TzG - red.]. Po prostu średnio tańczę, ale lubię robić to ze swoją żoną, codziennie wieczorem. Natomiast nie mam jakiegoś parcia pod tytułem - "chciałbym pokazywać swoje umiejętności albo uczyć się"! Ze mną jest tak, że przede wszystkim kibicuję ludziom, którzy mają z czegoś frajdę

dodał Wiśniewski.

QUIZ: Travis Barker - jak dobrze go znasz?

Pytanie 1 z 6
Kiedy Travis Barker się urodził?
NAJNOWSZE