Przebrana Sandra Kubicka "PO CICHACZU" odwiedzała Barona w The Voice

2021-10-28 17:20 es

Po ostatniej ilości wywiadów aż trudno uwierzyć, że jeszcze niedawno Sandra Kubicka i Baron utrzymywali swój związek w tajemnicy. Teraz celebrytka chętnie dzieli się sztuczkami, jakie stosowała, żeby spotykać się z ukochanym bez niczyjej wiedzy. W przebraniu i "po cichaczu" odwiedzała go podczas pracy nad The Voice!

Przez kilka miesięcy Sandra Kubicka i Baron ukrywali swój związek przed światem. Oboje mieli na koncie mocno medialne relacje, więc nic dziwnego, że chcieli spróbować inaczej. Kilka tygodni temu w końcu potwierdzili, że są razem i odtąd wszystkie hamulce puściły.

O ile Baron zachowuje jeszcze odrobinę prywatności, tak Sandra Kubicka w kolejnych wywiadach opowiada tylko o ich związku. Właśnie zdradziła, jak zakradała się na plan The Voice.

ESKA XD #034 - MUZYKA DO TRENINGU, ROLNIK SZUKA ŻONY, MATA, DROGI ŚMIERCI

Sandra Kubicka i baron spotykali się potajemnie w The Voice

Baron jest jednym z trenerów w The Voice. Dzięki niemu Sandra Kubicka zakochała się w programie.

Przeżywam to. The Voice jest drugim polskim programem, który obejrzałam. Jest super, te emocje. Śmieję się i mówię do Alka, że ja powinnam siedzieć w fotelu jurorskim, bo dobrze typuję, wszystko mówię. Nie mam nic wspólnego z muzyką ani nie śpiewam, nie komponuję. Zachowuje się jak taki "Gogglebox", siedzę i komentuję. To jest śmieszne.

Mówiła w rozmowie z Faktem.

Sandra Kubicka zdradziła również, że stosowała różne sztuczki, żeby niepostrzeżenie spotkać się z Baronem w czasie jego pracy.

Zakradałam się po cichaczu do studia "The Voice" w kapturze, czapce i maseczce. Nie chciałam, żeby ktokolwiek się zorientował, że tam przychodzę. Nikt nie wiedział, że jestem.

Wspominała.

Kibicujecie im?

Ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Tomasz Kammel?
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE