Taniec z gwiazdami: kto odpadł w tym tygodniu? Wyniki WSZYSTKICH odcinków

2020-10-02 7:11 mm
Taniec z gwiazdami 2020 (odcinek 2 z 11.09.2020)
Autor: WBF / Polsat / Taniec z gwiazdami

Kto odpadł w kolejnym odcinku Tańca z Gwiazdami? Którzy uczestnicy musieli pożegnać się z programem, a kto walczy dalej? Z tygodnia na tydzień, z odcinka na odcinek, na parkiecie Dancing With The Stars zostaje coraz mniej par. Jeśli interesują Was wyniki Tańca z Gwiazdami w kolejnych odcinkach show, trafiliście pod dobry adres. Tutaj sprawdzicie, kto odpadał w kolejnych odsłonach programu - od samego początku aż do finału tegorocznej edycji show.

Spis treści

  1. Taniec z Gwiazdami - wyniki kolejnych odcinków
  2. Kto odpadł 4.09.2020?
  3. Kto odpadł 11.09.2020?
  4. Kto odpadł 18.09.2020?
  5. Kto odpadł 25.09.2020?
  6. Kto odpadł 2.10.2020?

Jedenasta edycja programu Taniec z Gwiazdami rozkręciła się na dobre. Po przerwie wymuszonej pandemią koronawirusa program powrócił na antenę, a pary na parkiet Polsatu. Oczywiście o żadnej taryfie ulgowej nie ma mowy i wszyscy uczestnicy traktowani są przez jurorów z jednakową surowością. Odpaść może każdy i żadna z par nie może pozwolić sobie na słabszy występ.

Komu do tej pory wiodło się najlepiej? Która z par wydaje się być faworytem w wyścigu po Kryształową Kulę?

W kolejnych odcinkach z programem żegnają się kolejni uczestnicy i coraz mniej par ma szansę na zwycięstwo. Z kim musieliśmy się dotąd pożegnać?

Taniec z Gwiazdami - wyniki kolejnych odcinków

Taniec z Gwiazdami to świetna zabawa nie tylko dla widzów, ale także dla samych uczestników. Nie zmienia to jednak faktu, że wszyscy oni traktują występ w show bardzo serio, o czym świadczyć mogą choćby pojawiające się w Polsacie fragmenty treningów uczestników. Ich taneczni partnerzy często wyciskają z nich siódme poty.

Mimo to zasady programu są okrutne. W każdym odcinku ktoś musi odpaść... Na kogo padało w kolejnych odsłonach show?

Poniżej sprawdzicie, kto odpadł w kolejnych odcinkach Tańca z Gwiazdami.

ESKA XD #002

Kto odpadł 4.09.2020?

W pierwszym po przerwie odcinku Tańca z Gwiazdami z programem pożegnali się Tomasz Oświeciński i jego taneczna partnerka, Wiktoria Omyła.

Kto odpadł 11.09.2020?

W odcinku 2. nie odpadł żaden z uczestników, ale skład i tak pomniejszył się o jedną parę. Z dalszego udziału w programie zrezygnował Sylwester Wilk. Zrobił to po konsultacji z lekarzami, którzy uznali, że dalszy udział Sylwka w Tańcu z Gwiazdami zagrażałby jego zdrowiu.

Kto odpadł 18.09.2020?

Kolejny odcinek Tańca z Gwiazdami nie przyniósł szczęścia Nicole Bogdanowicz, która wraz z Kamilem Kuroczko odchodzi z show.

Kto odpadł 25.09.2020?

Tym razem najlepiej na parkiecie poradzili sobie Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, a z programu odpadli Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke.

Kto odpadł 2.10.2020?

W piątym po przerwie odcinku Tańca z Gwiazdami parkiet musieli opuścić Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska.

Dla porządku przypomnijmy, że po pierwszych dwóch odcinkach (emitowanych jeszcze wiosną, przed wybuchem pandemii) z dalszego udziału zrezygnowali Marcin Bosak oraz Janja Lesar.

NAJNOWSZE