Marianna Schreiber mówi o aborcji. Jej stanowisko jest jasne!

2021-09-20 10:00 AM
Top Model 10
Autor: Cezary Piwowarski/TVN

Marianna Schreiber wykorzystuje swoje pięć minut i póki co nie daje o sobie zapomnieć. Chętnie nie tylko publikuje odważne zdjęcia, ale także zabiera głos na ważne tematy. Tym razem wypowiedziała się na temat aborcji. Domyślacie się, jakie jest jej stanowisko?

Marianna Schreiber zasłynęła w programie Top Model. Co prawda bardzo szybko się z nim pożegnała, ale media i internauci i tak skupili na nią swoją uwagę. Aspirująca modelka jest żoną jednego z polityków z ramienia PiS.

Nic więc dziwnego, że wszyscy o niej mówili. Tym bardziej że Marianna nie ma absolutnie żadnego problemu z pokazywaniem w sieci swojego ciała i odważnym mówieniem na różne tematy.

Teraz głos zabrała w sprawie aborcji. Jakie jest jej stanowisko w tej sprawie? Możecie się nieźle zdziwić.

Oczywiście, że chcę wspierać kobiety. Wiem, czego sama potrzebuję i czego sama bym nie chciała. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której byłabym zmuszona urodzić dziecko, które nie przeżyje.

Jeśli ci, którzy dostrzegli ten piorun na zdjęciu, widzą we mnie kobietę, która jest gotowa zawalczyć o siebie i innych, to chyba jest jasne, jaki jest mój stosunek do tego ruchu.

– mówiła Schreiber w rozmowie z Super Expressem.

Spodziewaliście się takiego podejścia?

FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31

Zobacz też:

NAJNOWSZE