Taniec z Gwiazdami: Justyna Żyła znowu najgorsza? Pavlović: "Awansowałaś do starszaków"

2019-03-08 22:03
Taniec z Gwiazdami, Justyna Żyła
Autor: VIPHOTO/East News

W 2. odcinku Tańca z Gwiazdami 2019 Justyna Żyła i Tomasz Barański zatańczyli fokstrota. Para bardzo się starała, a jury zauważyło poprawę. No, może poza Iwoną Pavlović, która znowu nie odmówiła sobie ostrego komentarza. Ponownie przesadziła ze swoimi słowami pod adresem niedoświadczonej celebrytki?

Za nami 2. odcinek 9. edycji programu Taniec z Gwiazdami 2019. Jedną z uczestniczek, które wzbudzają największe emocje wśród widzów show, jest Justyna Żyła, która w 1 odcinku wypadła fatalnie i dostała bardzo niskie oceny. Niedoświadczona celebrytka usłyszała też bardzo ostre słowa z ust Iwony Pavlović. Jurorka nie odmówiła sobie nawet wycieczki personalnej i odniosła się do życia osobistego Justyny, a konkretniej jej zakończonego właśnie małżeństwa ze skoczkiem narciarskim, Piotrem Żyłą.

>> Justyna Żyła z NAJGORSZYM wynikiem w historii Tańca z Gwiazdami?! Dostała 1 od Iwony!

Jak w Tańcu z Gwiazdami Justyna Żyła została oceniona tym razem?

HOT TEMAT!
Taniec z Gwiazdami 2019

Autor: Polsat / Taniec z gwiazdami

Taniec z Gwiazdami 2019. Kto odpadł 8.03? Odcinek 2 na żywo - sprawdź wyniki!

W 2. odcinku Tańca z Gwiazdami Justyna Żyła i Tomasz Barański zatańczyli fokstrota. Czy było lepiej, niż w 1. odcinku? Było lepiej! Może nie super, ale jury doceniło postęp. No, przynajmniej część jury...

Zaawansowałaś do starszaków, ale szału nie było. Pobiegałaś, pobiegałaś, paluszkiem pokazałaś, zawiesiłaś się w ramionach Tomasza jak umierający łabędź i w sumie dobrze, bo zrobiłaś około 60 kroków foxtrota. Liczyłam. Ostatnio nie było ani jednego, więc to jest na plus. Zastanawiałam się co mam ci powiedzieć. Słuchaj Tomka i pracuj nad absolutnie wszystkim. Uważam, że nie masz pamięci tanecznej, nie masz równowagi, nie masz pionu, masz złe stopy. Nie wiem, może jesteś po prostu leniem

- powiedziała Iwona Palović o tańcu Justyny Żyły. Para ponownie wylądowała na szarym końcu tabeli punktowej: 2, 6 i 3 punktów dało sumę 11 pkt. Co ciekawe, Justyna i Tomasz musieli dostać dużo głosów widzów, bo mimo fatalnej punktacji ponownie nie odpadli z Tańca z Gwiazdami!

NAJNOWSZE