Taniec z Gwiazdami 2019. Kto odpadł 8.03? Odcinek 2 na żywo - sprawdź wyniki!

2019-03-08 20:09
Taniec z Gwiazdami 2019
Autor: Polsat / Taniec z gwiazdami

Kto odpadł z Tańca z Gwiazdami w 2. odcinku wiosennej edycji? Jak tym razem poradzili sobie uczestnicy Dancing With The Stars? Za nami drugi odcinek Dancing With The Stars. To już dziewiąty sezon Tańca z Gwiazdami - i chyba jeden z najgorętszych! Wyniki Tańca z Gwiazdami na Hotplota.pl. Sprawdźcie, kto odpadł 8 marca!

Za nami drugi odcinek programu Taniec z Gwiazdami 2019! Kto odpadł z programu jako pierwszy? Jak wypadli uczestnicy wiosennej edycji w odc. 2 popularnego tanecznego show Polsatu?

Wszystko jasne!

8 marca 2019 został wyemitowany odcinek 2 programu Taniec z Gwiazdami 2019. Polsat pokazuje taneczne show już po raz 9. i naszym zdaniem będzie to jedna z najgorętszych dotąd edycji Dancing With The Stars.

Dowód mieliśmy już w premierowej odsłonie. O gorącą atmosferę i tysiące komentarzy po odc. 1 Tańca z Gwiazdami zadbała jedna z uczestniczek - Justyna Żyła. To jednak nie ona odpadła jako pierwsza!

TANIEC Z GWIAZDAMI, ODCINEK 2. KTO ODPADŁ JAKO PIERWSZY?

Komu przypadł wątpliwy zaszczyt pożegnania się z programem Taniec z Gwiazdami w pierwszej kolejności? Większość widzów obstawiała Justynę Żyłę, która w premierowej odsłonie wiosennej edycji, delikatnie mówiąc, nie zaprezentowała się najlepiej.

Widzieliście ten występ?

Taniec z Gwiazdami 2019 - odcinek 2 - zapis relacji na żywo

Za nami kolejne emocje, czyli drugi odcinek Tańca z Gwiazdami 2019. Kto odpadł 8.03.2019. Z show pożegnali się Dominika Tajner-Wiśniewska i Wojciech Jeschke oraz Anna Jagodzińska i Michał Jeziorowski.

Poniżej zapis relacji na żywo z 2. odcinka Tańca z Gwiazdami 9.

20:10 - Na dobry początek panowie obdarowują panie kwiatami na Dzień Kobiet. Również odchudzony Andrzej Grabowski daje koleżankom z jury czerwone róże!

Krzysztof Ibisz ogłosił, że Michał Malitowski nie pojawi się w Tańcu z Gwiazdami do końca edycji! Szczegóły:

>> Taniec z Gwiazdami: Michał Malitowski odszedł z show! Kontuzja jest poważna!

20:14 - Joanna Mazur i Jan Kliment zatańczyli cha-chę. Iwona Pavlović skrytykowała stopy niewidomej biegaczki. Reszta jury broniła jej. Punktacja: Pavlović - 6, Grabowski - 10, Jordan - 7.W sumie 23 punkty.

20:37Tomasz Gimper Działowy i Natalia Głębocka zatańczyli tango. Choć... nawet Andrzej Grabowski upewniał się, czy to na pewno miało być tango... Punktacja: Pavlović - 2, Grabowski - 6, Jordan - 2. Suma 10 punktów to raczej nie był szczyt marzeń tej pary.

20:45 - Anna Jagodzińska i Michał Jeziorowski. Jury w sumie zadowolone z cha-chy tej pary. Problemem są jedynie stopy modelki. Punktacja: Pavlović - 6, Grabowski - 9, Jordan - 7. W sumie 22 punkty.

20:55Daniel Kuczaj i Paulina Biernat w quickstepie. Qczaj wyznaje, że trudno mu zrobić prawidłową ramę przez błędy młodości, a konkretnie - branie sterydów. Punktacja: 5, 8, 7. W sumie 20 punktów.

21:00 - Rumba Dominika Tajner-Wiśniewska i Wojciech Jeschke. Dominika się przewróciła na parkiecie. Iwona Pavlović miała łzy w oczach ze współczucia, bo Tajner-Wiśniewska przez tę wpadkę skopała cały taniec. Punktacja: 3, 5, 3. W sumie 11 punktów.

21:05Sebastian Stankiewicz i Janja Lesar tańczą walca angielskiego. Jurorzy pochwalili ich występ. punktacja: 6, 8, 8. W sumie 22 punkty.

21:28 - Tango tańczą Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak. Jurorzy zachwyceni! Punkty: 9, 10, 9. W sumie 28/30!

21:35Jakub Kucner i Lenka Klimentowa w jive'ie. Jest znacznie lepiej, niż w 1. odcinku Tańca z Gwiazdami 2019! Punkty: 7, 8, 7. To daje 22 punkty.

21:42 - Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino tańczą walca wiedeńskiego. Isia poprawiła się w stosunku do 1. odcinka Tańca z Gwiazdami. 6, 9 i 7 punktów. 24 punkty dla Agnieszki Stefano.

21:49 - Mariusz Węgłowski i Kasia VuManh w rumbie. Ola Jordan porównuje Mariusza do Shreka. Iwona Pavlović go broni, choć rumby w tym tańcu nie widziała. ;) Punktacja: 3, 6, 3. W sumie tylko 12 punktów.

21:54 - Justyna Żyła i Tomasz Barański - czy będzie lepiej, niż w ubiegłym tygodniu? Tym razem czas na fokstrota. No i... było lepiej! Może nie super, ale jury docenia postęp. Punktacja: 2, 6, 3. W sumie 11 punktów.

22:02 - Czadoman i Walerija Żurawlewa tańczą jive'a. Grabowski pozytywnie zaskoczony. Jordan wręcz przeciwnie. Punktacja: 4, 6, 3. Łącznie 13 punktów.

22:25 - Zagrożeni są: Dominika Tajner-Wiśniewska i Wojciech Jeschke, Jakub Kucner i Lenka Klimentowa oraz Ania Jagodzińska i Michał Jeziorowski. Ania i Michał odpadają. A razem z nimi Dominika i Wojtek.

W programie Taniec z Gwiazdami 2019 startuje 12 par i wszystkie je zobaczymy na parkiecie w odc. 2 show, czyli 8 marca 2019.

Kim są gwiazdy tej edycji? Wśród uczestników Tańca z Gwiazdami są postaci znane z ekranów tv, ale także z internetu. Na parkiecie oglądamy m.in. Czadomana, Macademian Girl, Agnieszkę Radwańską czy Justynę Żyłę.

>> Justyna Żyła największą gwiazdą czy pomyłką Tańca z Gwiazdami? Powinna odejść? [ZDECYDUJ]

Pełną listę uczestników Tańca z Gwiazdami i ich tancerzy znajdziecie pod tym linkiem.

Przypomnijmy, że w poprzednich latach Kryształową Kulę zdobywali Aneta Zając, Agnieszka Sienkiewicz, Krzysztof Wieszczek, Ewelina Lisowska, Anna Karczmarczyk, Robert Wabich, Natalia Szroeder i Beata Tadla.

Kto wygra 9. edycję show? Może macie już swojego faworyta?

NAJNOWSZE