Taniec z Gwiazdami, 23.10.2020: FINAŁ za nami! Kto wygrał? Co się działo? [ZDJĘCIA]

2020-10-24 10:50 RD
Taniec z Gwiazdami, 24.10.2020: FINAŁ! [DUŻO ZDJĘĆ]
Autor: mat. pras. / Polsat Taniec z Gwiazdami, 24.10.2020: FINAŁ! [DUŻO ZDJĘĆ]

Za nami wielki finał programu Taniec z Gwiazdami. 23.10.2020 uczestnicy walczyli o nagrodę główną. Kto wygrał? Fani programu są zaskoczeni, bowiem nie wygrali faworyci... Co działo się w studiu TzG? Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

XI edycja najbardziej nieoczywistego show Polsatu, naszpikowanego niespodziankami i nieoczekiwanymi zwrotami akcji, właśnie przeszła do historii.

Przez osiem tygodni tej jesieni z wypiekami na twarzy śledziliśmy zmagania Gwiazd na słynnym parkiecie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Prowadzeni przez Tancerzy Uczestnicy z odcinek na odcinek rozbudzali w sobie taneczne talenty.

Kryształowa Kula trafiła w ręce pary, która zdaniem Widzów Polsatu, była w tym sezonie najlepsza. A są to: Edyta Zając i Michał Bartkiewicz.

ESKA XD #007

Para zachwyciła poruszającymi choreografiami, a przede wszystkim swoją naturalnością i pozytywną energią. Było to dla nich ogromne zaskoczenie.

Wielkimi przegranymi zostali faworyci tej edycji Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino. Mimo że od pierwszego odcinka wydawało się, że wygrana jest po ich stronie, widzowie zadecydowali inaczej. A co działo się w studiu? Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii: 

NAJNOWSZE