Dlaczego Doda się rozwodzi? Emil Haidar komentuje rozwód! W tle afera i bankructwo

2021-06-10 7:36 mm
Doda i Emil Stępień
Autor: WBF

Doda i Emil Stępień biorą rozwód! Dlaczego para postanowiła po dwóch latach zakończyć małżeństwo? Dorota Rabczewska wydała oświadczenie, z którego wynika, że w związku z Emilem nie czuła się już szczęśliwa. Tymczasem były partner Dody skomentował rozwód w nieco innym tonie. Emil Haidar zamieścił na swoim Instagramie wymowne zdjęcia...

Po serii plotek i domysłów o kryzysie w małżeństwie Dody i Emila Stępnia piosenkarka przerwała milczenie. W środę 9 czerwca 2021 Doda niespodziewanie zamieściła na Instagramie post, w którym oświadczyła, że rozwodzi się z Emilem Stępniem. Wpis Dody wywołał spore poruszenie. Sprawa natychmiast trafiła na czołówki polskich serwisów, a pod postem artystki posypały się komentarze - w większości wspierające Dodę w tym niełatwym czasie.

W swoim oświadczeniu i na załączonych do niego grafikach Doda oznajmia, że nie czuje się już szczęśliwa u boku Emila Stępnia.

Powodem rozwodu afera i bankuructwo?

Jaki jest powód rozwodu Dody z Emilem Stępniem? Krótko po oświadczeniu Dody sprawę rozwodu w wymowny sposób skomentował jej były partner.

Emil Haidar opublikował na Insta Stories dwa nowe zdjęcia. Na pierwszym z nich widzimy screen artykułu pochodzącego z gazety Puls Biznesu. Jego tytuł brzmi:

Producent "Pitbulli" zbankrutował

Dalej czytamy:

Syndyk Ent One Investments prześwietli umowy, na podstawie których miliony złotych zebrane od inwestorów trafiły do maltańskiej firmy Emila Stępnia i Dody.

Później Emil Haidar zamieścił drugie zdjęcie. Tym razem ex partner Dody opublikował zrzut ekranu z jednego z serwisów donoszących o rozwodzie Dody.

Dwa tygodnie później 😂

- napisał pod zdjęciem.

Czyżby miał na myśli, że Doda rozwodzi się z powodu afery i bankructwa?

Przypomnijmy, że artystka wyjaśniła już, dlaczego rozstaje się z mężem.

Decyzja była długo przepracowana przemyślana i jest ostateczna.

Kulisy naszego rozstania pozostawiam dla siebie podobnie jak i cały nasz 5 letni związek.Dziękuje wszystkim za wsparcie.Wierzę,że najlepsze jeszcze przede mną💜

- napisała Doda w poście, w którym wyznała, że rozstaje się z mężem.

Doda
Autor: WBF
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 04.06.2021
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE