Taniec z Gwiazdami 2020: Julia Wieniawa zna już swojego partnera! Jest zaskoczenie?

2020-01-27 19:07 nk
Julia Wieniawa
Autor: WBF

Julia Wieniawa z pewnością będzie jedną z największych gwiazda wiosennej edycji Tańca z Gwiazdami 2020. Aktorka już przygotowuje się do tanecznych popisów, a polskie media spekulują na temat jej parkietowego partnera. Jeśli wierzyć w najnowsze doniesienia, to czeka nas niemałe zaskoczenie w Tańcu z Gwiazdami 11!

Spekulacje na temat tego, jakoby Julia Wieniawa miała wystąpić w 11. edycji Tańca z Gwiazdami, trwały kilka tygodni. W końcu produkcja TzG 2020, jak i sama aktorka, potwierdzili nawiązanie współpracy na potrzeby show. Wiadomo już także, że poza Wieniawą w wiosennej odsłonie programu zatańczą: Marcin Bosak, Anna Karwan, Bogdan Kalus, Edyta Zając, Tomasz Oświeciński, Nicole Bogdanowicz, Sylwester Wilk, Mikołaj Jędruszczak, Sylwia Lipka i Milena Rostkowska-Galant.

Taniec z Gwiazdami 11: Julia Wieniawa w parze z...

Od dawna trwają spekulacje na temat tego, kto zatańczy w parze z najpopularniejszą obecnie celebrytką w Polsce. Jakiś czas temu pojawiły się plotki, jakoby produkcja TzG 2020 chciała sprowadzić z powrotem na parkiet Stefano Terrazzino, który już jakiś czas temu odszedł z programu.

Wygląda na to, że plotki właśnie znalazły swoje potwierdzenie! Jeśli wierzyć w rewelacje jednego z polskich serwisów, Julia Wieniawa będzie tańczyć właśnie ze Stefano, który ma już na koncie kilka zwycięstw w Tańcu z Gwiazdami!

Julka jest podekscytowana, bo Stefano to najbardziej utytułowany tancerz Tańca z Gwiazdami. Do tego realizuje się też aktorsko i muzycznie jak ona, więc szybko znajdą wspólny język

- mówi osoba związana z produkcją programu Taniec z Gwiazdami 11 w rozmowie z serwisem Plotek.pl.

Jak podobałby Wam się taki duet? Razem zwycięstwo mają już w kieszeni?

Stefano Terrazzino
Autor: fot. wbf
NAJNOWSZE