Taniec z gwiazdami 2019, odcinek 2. Kto odpadł z Tańca z gwiazdami 20.09? [WYNIKI]

2019-09-20 22:00 mw
Taniec z gwiazdami 2019 - kto odpadł
Autor: Polsat, Taniec z gwiazdami 2019

Kto odpadł z Tańca z gwiazdami 2019 w drugim odcinku show? Czy wyniki Dancing With The Stars z 20 września ponownie wywołają u widzów tak wiele emocji? W piątek 20.09.2019 kolejna odsłona jubileuszowego wydania TzG. Co pokazali uczestnicy? Jakie tańce wykonały pary jesiennej edycji w drugim odcinku show? Kto odpadł tym razem? Wyniki odc. 2 Tańca z gwiazdami sprawdzicie online w relacji na żywo na Hotplota.pl!

Jesień da się lubić, a udowadniają to pary jesiennej edycji Tańca z gwiazdami 2019. Pierwszy odcinek show przyniósł wiele niespodziewanych emocji. W premierowym epizodzie tanecznego show Polsatu niespodziewanie odpadła jedna z faworytek - z programem pożegnała się Reni Jusis, czym jurorzy dość mocno podzielili fanów Dancing With The Stars.

A to przecież dopiero początek emocji. Czas na odc. 2! Kto odpadł z Tańca z gwiazdami w piątek 20 września? Jakie tańce zaprezentują pary Tańca z gwiazdami w drugim odcinku show i jak poradzą sobie uczestnicy i tancerze tym razem?

Zapraszamy Was na drugi odcinek Tańca z gwiazdami 2019. Wyniki i relację z programu znajdziecie w tekście poniżej. Kibicujcie razem z nami parom i sprawdźcie, kto odpadł z Tańca z gwiazdami w odc. 2, 20.09.2019!

Taniec z Gwiazdami 2019 - pary

Przypomnijmy, że w odc. 1 z programu odpadła Reni Jusis, która tańczyła z Miszą Steciukiem. Na parkiecie zostało więc 10 par.

O Kryształową Kulę wciąż walczą:

  1. Joanna „Ruda” Lazer + Rafał Maserak
  2. Barbara Kurdej-Szatan + Jacek Jeschke
  3. Monika Miller + Janek Kliment
  4. Magda Bereda + Kamil Kuroczko
  5. Ola Kot + Tomasz Barański
  6. Akop Szostak + Sara Janicka
  7. Rafał Szatan + Lenka Klimentova
  8. Adam Małczyk + Hania Żudziewicz
  9. Damian Kordas + Janja Lesar
  10. Sandra Kubicka + Adam Adamonis

TANIEC Z GWIAZDAMI 2019, ODCINEK 2 - KTO ODPADŁ 20.09? RELACJA ONLINE

Kto odpadł z Tańca z gwiazdami 2019 w drugim odcinku? Wszystkiego dowiecie się poniżej! Zapraszamy na relację online!

20:07 - Zaczynamy! Dzisiejszy wieczór rozpoczyna Rafał Szatan i Lenka Klimentowa. Para tańczy jive'a. Michał Malitowski nie jest jednak pod wrażeniem - było zbyt sztywno. Andrzej Grabowski wciąż zapatrzony w Lenkę... a Iwona nie poczuła się porwana. Ocena - 17 punktów.

20:32 - Po przerwie parkiet należy do Oli Kot i Tomasza Barańskiego. Ich taniec na dziś to romantyczny foxtrot. Michał widzi w Oli duży potencjał i radzi, by bardziej się otworzyła. Iwona chwali za ustawienie i wdzięk, jednak nie jest zachwycona pracą stóp. Ocena - 21 punktów.

20:39 - Swój taniec prezentują Akop Szostak i Sara Janicka. Akop musi zmierzyć się z walcem wiedeńskim. Iwona twierdzi, że zatańczył jak "klocek"... mimo to całość mogła wyglądać w telewizji dobrze. Akopa pocieszył Andrzej, który uznał, że tańczy coraz lepiej. Michał tymczasem porównał mięśnie Akopa do gorsetu ortopedycznego. Ocena? 15 punktów.

20:47 - Pora na Barbarę Kurdej-Szatan i Jacka Jeschke. Po poprzednim odcinku para postawiła poprzeczkę bardzo wysoko. Dziś - cza cza cza. Iwona ma mieszane uczucia - brakowało techniki. Tego samego zdania jest Michał Malitowski, jednak pochwalił Basię za pewność siebie. Oceny nie są więc tak dobre, jak ostatnio - 22 punkty.

20:55 - Teraz tańczą Magda Bereda i Kamil Kuroczko. Dziś mierzą się z quickstepem. Jurorzy po raz kolejny skrytykowali Magdę za błędy, jednak przyznali, że jest mały postęp. Ocena - 12 punktów.

21:02 - Na parkiet wchodzą Adam Małczyk i Hania Żudziewicz. Przed nimi trudne zadanie - jive. Michał jest pod wrażeniem dobrego humoru Adama. Jego zdaniem to najlepszy tańczący facet w tej edycji. Ocena - 24 punktów.

21:10 - Przyszedł czas na Monikę Miller i Jana Klimenta. Taniec dla nich to tango. Michał przyznał, że choć technicznie Monika większość rzeczy robiła źle, i tak dobrze się na nią patrzyło. Podobnego zdania jest Iwona. Ocena - 16 punktów.

21:18 - Swoją szansę dostają dziś Joanna Lazer i Rafał Maserak. Oni również mierzą się z jivem. Iwona chwali, chociaż zauważyła, że Asia ma "ciężkie nogi"... Michał przyznał, że to najlepiej tańcząca gwiazda edycji. Ocena - 26 punktów.

21:26 - Damian Kordas i Janja Lesar wkraczają na parkiet, by zatańczyć foxtrota. Michał pochwalił Damiana za pracę stóp. Ocena - 22 punkty.

21:31 - Ostatnia para na parkiecie to Sandra Kubicka i Adam Adamonis. Ich taniec to walc angielski. Zdaniem Michała to najlepszy występ wieczoru. Ocena - 27 punktów.

21:39 - To już wszystkie tańce wieczoru. Najlepiej zatańczyli Sanda Kubicka i Adam Adamonis, a najgorzej Magda Bereda i Kamil Kuroczko. Ostateczny wynik jest jednak w rękach widzów.

22:00 - W 2 odc. Tańca z Gwiazdami 10 odpadł RAFAŁ SZATAN I LENKA KLIMENTOWA.

NAJNOWSZE