Taniec z Gwiazdami, 16.10.2020: Kto odpadł? Co się działo? [DUŻO ZDJĘĆ]

2020-10-17 9:51 RD

Za nami kolejny odcinek programu Taniec z Gwiazdami. 16.10.2020 w tanecznym show działo się bardzo dużo, było też kilka zwrotów akcji. Co się działo? Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Odcinek Taniec z Gwiazdami 16.10.2020 był pełen zwrotów akcji! Do programu wrócił Sylwester Wilk oraz jego taneczna partnerka Hania Żudziewicz. Niestety na parkiecie nie zobaczyliśmy Sylwii Lipki oraz Rafała Maseraka, których występ pokrzyżowała panująca pandemia. Pozostałe pary zatańczyły, aż po dwa tańce. Z programem pożegnali się  Sylwester Wilk i Hania Żudziewicz. Para zatańczyła przepiękne tango, które Michał Malitowski podsumował jednym zdaniem – To był powrót w wielkim stylu! Drugim tańcem była ognista cha cha, która zachwyciła jury! Para w sumie otrzymała 50 punktów, zajmując trzecie miejsce. Jak poradziły sobie pozostałe pary 5. odcinka "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"?

ESKA XD #006

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Julia i Stefano z odcinka na odcinek zachwycają coraz bardziej! Ich pierwszym tańcem była gorąca samba, dzięki której para zdobyła aż 30 punktów! Następnie zatańczyli romantyczny i emocjonujący walc angielski do przepięknego utworu „Walc” skomponowanego przez Wojciecha Kilara. Para otrzymała 59 punktów, zajmując pierwsze miejsce na podium. Edyta i Michał  zdobyli w sumie 55 punktów, co dało im drugie miejsce! Na początek para zatańczyła żywiołowego quickstepa! Następnie przyszedł czas na ognistą rumbę, która zaczarowała jury. Jak to podsumowała Iwona Pavlović – Jesteście czarodziejami! I naprawdę było magicznie! A co działo się na parkiecie? Zobaczcie zdjęcia! 

NAJNOWSZE