Marzysz o czerwonym dywanie? Dowiedz się, która kreacja byłaby dla Ciebie idealna [QUIZ]

2020-10-17 8:00 es
Tajemnicze gwiazdy Hotplota.pl
Autor: hotplota.pl Tajemnicze gwiazdy Hotplota.pl

Czerwony dywan może wynieść karierę na nowy poziom albo ją pogrążyć. Wystarczy drobna wpadka, aby cały świat wybuchł śmiechem. Z drugiej strony, kiedy stylizacja okaże się udana, można zgarnąć masę komplementów. A co Ty byś włożyła na czerwony dywan? Nasz quiz znajdzie strój idealny.

Chociaż ostatnio nie bardzo mamy ku temu okazję, to uwielbiamy oglądać stylizacje gwiazd! Każdy czerwony dywan to jakby pokaz mody. Celebrytki robią co mogą, by przyciągnąć uwagę fotoreporterów i zasłużyć na miano najlepiej ubranej.

A przecież poprzeczka zawsze wisi wysoko! Gwiazdy mają do dyspozycji sztab stylistów, którzy czuwają nad ich wizerunkiem. No i do tego nieograniczone fundusze... Gdyby tak zliczyć, ile gwiazdy wydają na stylizacje na czerwony dywan. Głowa nas boli od samej myśli o tych kwotach!

ESKA XD #004

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jednak doskonale wiemy, że kasa i status gwiazdy nie zawsze gwarantują sukces. Ile to już było wpadek na czerwonym dywanie? Wyskakujące piersi, zbyt odważne rozcięcia w sukni i wpadka gotowa!

Zapewne nie raz zastanawiałaś się, co byś na siebie włożyła, będąc gwiazdą. Nasz quiz może podpowiedzieć, jaka kreacja do Ciebie pasuje.

NAJNOWSZE