Taniec z gwiazdami: Sylwester Wilk odpowiada na krytykę. "Niepełnosprawność się sprzedaje?"

2020-10-16 16:13 mm
Hanna Żudziewicz i Sylwester Wilk
Autor: Polsat

Już 16 października w programie Taniec z gwiazdami Sylwester Wilk ponownie zaprezentuje swoje umiejętności taneczne przed telewidzami. Kontrowersyjna dla wielu osób decyzja o powrocie Wilka do programu wywołała lawinę komentarzy. Wśród słów krytyki pojawia się m.in. zarzut, że Sylwester Wilk zawdzięcza swoją popularność niepełnosprawności. Jak widzi to sam uczestnik? Sylwek postanowił odpowiedzieć na najczęściej powtarzające się zarzuty!

Takiego obrotu spraw nie spodziewał się chyba nikt. Sylwester Wilk wrócił do programu "Taniec z gwiazdami" i znów wraz z Hanią Żudziewicz stanie do walki o Kryształową Kulę. 

Decyzja o powrocie Wilka na parkiet nie wszystkim jednak się spodobała. Informacja o tym, że Sylwek wraca na parkiet, wywołało w sieci lawinę komentarzy. Część widzów uważa, że producenci rozwiązali problem kwarantanny Z programu Bogdana i Lenki. Ich zdaniem, zamiast przywracać Sylwestra Wilka, powinni po prostu nie wyrzucać nikogo w odcinku z 9 października. 

Niektórzy widzowie nie przebierają w słowach - w licznych komentarzach pojawia się zarzut, że powrót Sylwestra Wilka do "Tańca z Gwiazdami" spowodowany jest tym, że "niepełnosprawność się sprzedaje".

Jak odnosi się do tego sam uczestnik?

Po ogłoszeniu decyzji producentów Sylwester Wilk skomentował najczęściej pojawiające się zarzuty. Zobaczcie, co napisał!

Sylwester Wilk wraca i odpowiada krytykom

Powrót Sylwestra Wilka do Tańca z gwiazdami to bez wątpienia jeden z największych zwrotów akcji, jakie zanotował w swojej historii ten program. Ale przecież 11. sezon show od samego początku nie toczył się zgodnie z przewidywaniami. Przypomnijmy, że już po dwóch odcinkach program został przerwany z powodu pandemii koronawirusa.

Sylwester Wilk wraz z większością uczestników wrócić na parkiet w jesiennej edycji i mimo swojej niepełnosprawności radził sobie znakomicie. I pewnie radziłby sobie dalej, gdyby nie kontuzja zdrowej nogi. Po konsultacji z lekarzami Sylwek zdecydował się opuścić show. 

Teraz jednak postanowił spróbować powalczyć dalej i przyjął zaproszenie producentów TzG do powrotu na parkiet.

Wielu z Was zapewne stwierdzi, że to niesprawiedliwe, bo:- inny trenowali a ja "odpoczywałem"- przecież już raz "odpadłem" z programu- "niepełnosprawność się sprzedaje"Macie prawo tak twierdzić, nikt Wam tego nie zabrania.

Powiem tylko tyle:- moje "odpoczywanie" to ostatnie 4 tygodnie spędzone na jeżdżeniu od lekarza do lekarza i ciągle zażywanie antybiotyku.- moje "odpadnięcie" to zakaz od lekarza i moja samodzielna decyzja o odejściu z programu.- moja "sprzedawalna niepełnosprawność" to 4 odcinki, w których za każdym razem opinią Jury byłem w Top 3.

Czy to fair, czy nie fair - nie mi to oceniać.Ja wiem jedno - Jest robota do zrobienia i trzeba ją zrobić jak najlepiej.Reszta mnie nie interesuje 💪

- napisał Sylwester Wilk na Instagramie krótko po ogłoszeniu decyzji o jego powrocie.

Jak potoczą się dalsze losy Sylwestra Wilka w Tańcu z Gwiazdami?

"Kolejny pierwszy" odcinek z jego udziałem zobaczymy już 16 października. Sylwek i Hania już teraz zapowiadają, że specjalnie na tę okazję przygotowali coś specjalnego.

Co to będzie?

Oglądajcie z nami Taniec z gwiazdami i śledźcie wyniki oraz losy Sylwestra Wilka i innych uczestników w naszych relacjach online.

ESKA XD #005

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE