Taniec z gwiazdami 11: Marcin Bosak gwiazdą nowej edycji! Z kim zatańczy?

2020-01-20 13:49 kp
Marcin Bosak
Autor: WBF

Taniec z gwiazdami 11 oficjalnie odkrywa przed fanami swoje tajemnice! Fani już od kilku tygodni zastanawiają się, kto zatańczy w Tańcu z gwiazdami 2020 i prowadzą na ten temat w sieci gorące dyskusje. Twórcy show nie mogli już dłużej trzymać widzów w niepewności i oto pierwsze oficjalne ogłoszenie - W Tańcu z gwiazdami 11 wystąpi Marcin Bosak!

Marcin Bosak uczestnikiem Tańca z gwiazdami 11. Na profilu programu na Instagramie pojawiło się pierwsze oficjalne ogłoszenie nowego uczestnika programu. Tym samym znamy już dwie gwiazdy, które zatańczą w Tańcu z gwiazdami 2020 - w finale Tańca z gwiazdami 10 ujawniono bowiem, że w show wystąpi Anna Karwan.

Marcina Bosaka nie trzeba przedstawiać fanom kina w Polsce. Aktor ma na swoim koncie role w takich filmach jak Polityka Patryka Vegi czy Pokot Agnieszki Holland oraz wielu serialach. Co ciekawe, dla wielu Marcin Bosak już zawsze będzie po prostu Kamilem z M jak Miłość - to właśnie ta rola otworzyła mu drogę do popularności i zapadła w pamięci fanów serialu.

Taniec z gwiazdami 2020 - Marcin Bosak uczestnikiem

🌟STARTUJEMY🌟 Pierwszym oficjalnie potwierdzonym uczestnikiem 11.edycji @tanieczgwiazdami jest aktor filmowy, teatralny i serialowy @bosak.marcin Przez wiele lat trenował karate 🥋 Jego idolem był Bruce Lee. Poza aktorstwem, Jego pasją jest gra na gitarze 🎸

- w ten sposób twórcy Tańca z gwiazdami 11 ogłosili na Instagramie uczestnictwo Marcina Bosaka w show. Jak aktor poradzi sobie na parkiecie? Cóż - jeśli talent do tańca jego rodzina ma w genach, szykuje nam się jeden z najpoważniejszych kandydatów do Kryształowej Kuli. Przypomnijmy bowiem, że młodsza siostra Marcina, Anna Bosak to zawodowa tancerka, która swoje umiejętności prezentowała m.in. w programie You Can Dance.

Fani tanecznego show już teraz zastanawiają się oczywiście, z kim Marcin Bosak zatańczy w Tańcu z gwiazdami 11. Utalentowanych i pięknych kandydatek nie brakuje... Na przydzielanie i ogłoszenie partnerów musimy jeszcze trochę poczekać - wcześniej z całą pewnością poznamy kolejnych uczestników programu.

Będziecie kibicować Marcinowi Bosakowi w Tańcu z gwiazdami 2020?

Wyświetl ten post na Instagramie.
#today #afternoonmood #blackandwhite Post udostępniony przez Marcin Bosak (@bosak.marcin)
NAJNOWSZE