Rafał Mroczek w podróży poślubnej

i

Autor: instagram

wesele

Tak wyglądało wesele Rafała Mroczka. Aktor opublikował nagranie

2024-05-20 19:01

Jeden z najbardziej znanych w Polsce bliźniaków, w końcu stanął przed ołtarzem. Po ponad dwóch latach ożenił się z Magdaleną Czech. Podczas ceremonii nie zabrakło najbliższych osób z rodziny i przyjaciół pary. Najpierw pochwalili się zdjęciami, a teraz aktor opublikował wzruszający film.

Znany gwiazdor "M jak miłość" postanowił oświadczyć się Magdalenie Czech, z którą związał się w 2022 roku. Para jest już po ślubie i powoli pokazuje fanom urywki z ich najpiękniejszego w życiu dnia. Tym razem aktor opublikował krótki filmik z wesela. Jego brat bliźniak był ewidentnie wzruszony. Zobaczcie sami.

Rafał Mroczek pochwalił się nagraniem z wesela

Rafał Mroczek i Magdalena Czech wzięli ślub na początku maja 2024 roku. Chociaż minęło już trochę czasu od samej ceremonii, to dopiero teraz uchylają rąbka tajemnicy i pokazują kulisy swojej uroczystości. Rafał i Magdalena pokazali swój pierwszy taniec, fragment z krojenia tortu oraz stylizacje panny młodej i druhen. Na nagraniu znajduje się również urywek przemowy świadka, którym był Marcin Mroczek. Aktor nie krył swojego wzruszenia. "Magda, miej dużo wyrozumiałości dla niego, tak jak ja miałem. (...) To jest ten dzień, w którym połączyliście swoje serca i żebyście dalej przez całe życie szli obok siebie" - mówił przejęty Marcin. "Wspaniale mieć tak ciepłych i życzliwych ludzi dookoła siebie. Dziękujemy za wszystkie dobre słowa i życzenia. Jesteś wdzięczni!" - czytamy pod postem Rafała. Wszystko wskazuje na to, że była to przepiękna i niezwykle wzruszająca uroczystość.

Rafał Mroczek pokazał zdjęcia ze ślubu. Jego żona to była miss

Rafał Mroczek to polski aktor niezawodowy, tancerz i postać medialna. Urodził się 18 lipca w 1982 roku w Siedlcach. Ma brata bliźniaka - Marcina Mroczka. Oboje zasłynęli z roli bliźniaków w "M jak miłość". Rafał aktywny zawodowo pozostaje od 2000 roku. Wcześniej pozostawał w nieformalnym związku z Joanną Skrzyszewską, z którą był przez 13 lat. Para doczekała się córki. Zofia urodziła się w 2016 roku.

Bracia Mroczek żony. Partnerkę Marcina wszyscy znają, ale Rafał skrzętnie ukrywa nową ukochaną. Kim są Marlena Muranowicz i Magdalena Czech?

Marcin Mroczek wyprawił synkowi huczne urodziny