M jak miłość

Bracia Mroczek żony. Partnerkę Marcina wszyscy znają, ale Rafał skrzętnie ukrywa nową ukochaną. Kim są Marlena Muranowicz i Magdalena Czech?

Bracia Mroczek to chyba najbardziej znani bliźniacy w polskim show-biznesie. Marcin Mroczek i Rafał Mroczek od ponad 20 lat grają w serialu "M jak miłość", a ludzi interesuje ich życie prywatne. Kim są żony braci Mroczków? Oto, czego udało nam się dowiedzieć. Zobaczcie w galerii, jak wyglądają ukochane braci Mroczek.

Spis treści

  1. Marcin i Rafał Mroczkowie – co o nich wiemy?
  2. Marcin Mroczek żona. Kim jest Marlena Muranowicz?
  3. Niedoszła żona Rafała Mroczka. Kim jest Joanna Skrzyszewska?
  4. Nowa dziewczyna Rafała Mroczka. Ma nią być Magdalena Czech

Marcin i Rafał Mroczkowie – co o nich wiemy?

Marcin i Rafał Mroczek od 22 lat wcielają się w braci Zduńskich z serialu "M jak miłość". Słynna telenowela przyniosła im ogromną rozpoznawalność i uwielbienie widzów. Mroczkowie urodzili się 18 lipca 1982 roku w Siedlcach. Aktorską przygodę zaczęli dzięki swojej mamie w wieku 18 lat. To ona zgłosiła ich na casting do "M jak miłość". Dziś Mroczkowie uchodzą za najpopularniejszych bliźniaków polskiego show-biznesu.

Bracia Mroczek starają się chronić swoje życie prywatne, ale niektóre informacje i tak przedostają się do mediów. Czy bracia Mroczkowie mają żony? – to pytanie zadaje sobie mnóstwo osób. Marlena Muranowicz i Marcin Mroczek od lat tworzą zgrane małżeństwo, ale w życiu uczuciowym Rafała Mroczka nie brakowało zawirowań. Z kim teraz się spotyka starszy od Marcina o kilka minut Rafał?

Polecamy: Pamiętacie wesele Kingi i Piotrka w "M jak miłość"? Mamy archiwalne zdjęcia!

Marcin Mroczek żona. Kim jest Marlena Muranowicz?

Marlena Muranowicz została żoną Marcina Mroczka w 2013 roku. Para doczekała się dwóch synów: Ignacego, który przyszedł na świat w 2016 r. i Kacpra urodzonego w 2017 roku.

Marlena Muranowicz przed związkiem z Marcinem Mroczkiem nie była szerzej znana. Wiadomo, że ukończyła dziennikarstwo i europeistykę na Uniwersytecie Warszawskim, pracowała jako modelka i zagrała epizodzik w serialu "Szpilki na Giewoncie". Marcina Mroczka poznała na parkiecie w 2008 roku.

Poznaliśmy się w miejscu, gdzie często bywaliśmy, choć nigdy wcześniej na siebie nie wpadliśmy. Przypadek, czy przeznaczenie? Pamiętam, że właśnie tak z tobą tańczyłem do białego rana. Czasami tylko Michael Jackson wkradł się między wolnymi — wspominał na Instagramie Marcin Mroczek.

Obecnie Marlena Muranowicz prowadzi agencję hostess i jest menadżerką swojego męża. Marlena Muranowicz i Marcin Mroczek będą w tym roku celebrować 11. rocznicę ślubu!

Niedoszła żona Rafała Mroczka. Kim jest Joanna Skrzyszewska?

Czy Rafał Mroczek ma żonę i dzieci? To pytanie nurtuje wiele osób! Straszy z braci Mroczków przez 13 lat był związany z Joanną Skrzyszewską, z którą ma córkę Zofię. Rafał Mroczek poznał Joannę podczas konkursu Miss Polski Nastolatek w 2007 roku, ale o tym, że są razem dowiedzieliśmy się dopiero w 2015 r.

Do ślubu Rafała Mroczka i Joanny Skrzyszewskiej jednak nie doszło – para rozstała się w 2019 roku. "Pomimo wielu prób profesjonalnej pomocy nie udało mi się uratować związku z partnerką" - napisał w oświadczeniu Rafał Mroczek.

Przeczytaj także: Żony braci Golec. Edytę wszyscy znają, ale Katarzyna stroni od mediów. Zobacz, jak wygląda

Była narzeczona Rafała Mroczka w 2023 roku wyszła za mąż. Dziś oboje układają sobie życie u boku nowych partnerów.

Nowa dziewczyna Rafała Mroczka. Ma nią być Magdalena Czech

Po rozstaniu z Joanną Skrzyszewską, gwiazdor M jak miłość długo poszukiwał miłości. W 2022 roku pojawiły się pierwsze plotki na temat jego nowej ukochanej. Serwis Pudelek poinformował, że Rafał Mroczek spotyka się z młodszą od niego o 13 lat Magdaleną Czech - finalistką Miss Polonia i reporterką "Studia Raban" TVP.

Zakochanych miały zdradzić zdjęcia z podróży do Stanów Zjednoczonych, którymi dzielili się w mediach społecznościowych. Od tamtego momentu na ich instagramowych profilach wielokrotnie pojawiały się kadry z tych samych miejsc.

Zajrzyj do naszej galerii – tam znajdziesz zdjęcia braci Mroczków oraz ich partnerek. Zobacz, jak wyglądają ukochane słynnych bliźniaków z "M jak miłość". Marlena Muranowicz jest żoną Marcina Mroczka. Magdalena Czech ma być nową dziewczyną Rafała Mroczka.

Listen on Spreaker.