Marta Wierzbicka

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@mtttttm Marta Wierzbicka skończyła 32 lata

Marta Wierzbicka i jej harce na kuchennym blacie. Tak świętuje 32. urodziny

2023-02-01 15:54

Marta Wierzbicka pokazał swoją młodzieńczą naturę na Intagramie, publikując zdjęcie z kuchennego blatu. W ten sposób oznajmiło fanom, że właśnie skończyła 32 lata i czuje się tak samo wspaniale, jak dekadę wcześniej.

Marta Wierzbicka przyszła na świat 30 stycznia 1991 roku. Jest aktorką telewizyjną, teatralną, z a także dubbingową. Większość Polaków z pewnością kojarzy ją głównie z takich produkcji jak "Na Wspólnej", gdzie wciela się w postać Aleksandry Zimińskiej, a także z pierwszej miłości, gdzie grała postać Weroniki Maciejewskiej. W amerykańskim filmie "Alicja w krainie czarów"Tima Burtona z 2020 roku, użyczyła głosu tytułowej bohaterce. W 2016 roku została zaangażowana do sequelu tejże produkcji - "Alicja po drugiej stronie lustra".

Marta Wierzbicka oczarowała zdjęciem i urodzinowym wpisem

Można powiedzieć, że Marta Wierzbicka, która na plan filmowy trafiła w 2003 roku, dorastała na oczach widzów. Wszyscy pamiętają ją, jako nastolatkę z "Na Wspólnej". Czas jednak płynie, a Marta właśnie skończyła 32 lata. Aktorka oznajmiła widzom na Instagramie, iż kolejny rok za nią, a ona nie odczuwa upływającego czasu.

32! A ja cały czas mam wrażenie, że mam 20 lat. Śmiałam się zawsze jak ktoś dużo starszy ode mnie mówił mi, ze zupełnie się nie czuje na swój wiek, a teraz sama tak mówię generalnie jakiejś dużej różnicy nie ma między 20 a 30 tylko czasami plecy bolą jak jest niewygodny materac. Dziękuje Wam serdecznie za wszystkie życzenia, niech się spełniaj - napisała Marta.

Obwieszczając fanom tę wspaniałą wiadomość, Marta Wierzbicka opublikowała zdjęcie, na którym widzimy, jak bryka po kuchennym blacie. Fotografia przypadła jej wielbicielom do gustu, a internauci złożyli aktorce serdeczne życzenia. Również komplementom nie było końca: "Chyba 23, najlepszego!", "Na 20 wyglądasz", "Jesteś przepiękną kobietą", "100 lat i spełnienia wszystkich marzeń", "Dużo zdrowia dla Ciebie", "Spełniaj marzenia i otaczaj się wspaniałymi ludźmi!" - mogła przeczytać aktorka w komentarzach.

Natsu o hejcie i aferze kamerkowej. To był moment przełomowy!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE