prezent

Tak wygląda nowe auto, które Friz dostał na urodziny. Kosztowało majątek!

2024-03-22 12:22

Znany Influencer Friz dostał od swoich przyjaciół i firmy Koral nietypowy prezent. Na kanale Ekipy widzowie zobaczyli urodzinowy dzień Friza. Youtuber dostał w prezencie auto firmy Tesla. Trzeba przyznać, że prezent jest wart fortunę. Jak wygląda jego najnowszy samochód?

Karol Paweł Wiśniewski to znany szerszej publiczności Friz. Polski influencer obchodził w 2024 roku swoje 28. urodziny. Jego znajomi i przyjaciele z Ekipy wraz z firmą Koral, postanowili sprawić mu niecodzienny prezent. Na swoje urodziny dostał wymarzone auto - Teslę. Trzeba przyznać, że jego kumple mają gest! Jak wygląda jego nowy samochód?

Friz pokazał stan konta bankowego. TYLE ma pieniędzy! Szczęka opada

Friz dostał na urodziny Teslę - jak wygląda?

Friz zamieścił na kanale Ekipy na platformie Youtube filmik, w którym najpierw ogląda nagrane przez bliskich życzenia, a później dostaje wymarzony prezent. „Upominek”, który przygotowała dla niego firma Koral oraz przyjaciele Wiśniewskiego to Tesla model 3. Trzeba przyznać, że taki prezent kosztuje majątek!. Podstawowa wersja Tesli modelu 3. kosztuje ponad 200 tysięcy złotych. To naprawdę spora kwota. Tak wygląda wymarzony samochód Friza.

Friz rozpłakał się, gdy to usłyszał. Słowa Wersow mocno chwyciły go za serce

Karol Paweł Wiśniewski to polski influencer, youtuber i przedsiębiorca, który posługuje się pseudonimem Friz. Na swoim Youtubie uzyskał 5,1 milionów subskrybentów, a jego filmy odtworzono ponad dwa miliardy razy. Friz został okrzyknięty najbardziej subskrybowanym, indywidualnym twórcą na polskim Youtubie. Urodził się 13 lutego 1996 roku i związany jest z Weroniką Sową - Wersow - z którą wychowuje córkę Maję.

Friz będzie międzynarodową gwiazdą! Karol Wiśniewski wdrożył TO na swoim kanale

KAROL FRIZ WIŚNIEWSKI SZCZERZE O ZWIĄZKU Z WERSOW I O SWOJEJ SOLOWEJ PŁYCIE!