Tak Niall Horan zareagował na narodziny dziecka Zayna Malika! Wszyscy to czujemy

2020-10-19 21:01 kp
Niall Horan
Autor: Matrix Media Group/face to face/FaceToFace/REPORTER Niall Horan

Nie tylko fani One Direction wciąż nie mogą przyzwyczaić się do myśli, że ich ulubieńcy już od dawna nie są nastolatkami. Fakt ten zaskakuje również ich samych :) A tymczasem trzech na pięciu członków 1D to dziś tatusiowie! I choć na co dzień panowie nie mają już takiego kontaktu jak kiedyś, w tych ważnych momentach oczywiście o sobie pamiętają.

Fani One Direction za każdym razem z dużą przyjemnością przyjmują informacje o tym, że mimo solowych karier członkowie zespołu wciąż znajdują dla siebie czas - nawet, jeśli to tylko mały gest. Zwłaszcza, gdy ciepłe słowa idą w stronę Zayna Malika, do którego muzycy mieli sporo żalu po jego odejściu z grupy.

Od tamtych wydarzeń minęło już jednak wiele czasu i dziś między panami nie ma żadnych niedopowiedzeń. Nic więc dziwnego, że gdy Zayn Malik został ojcem, wiele osób liczyło na publiczne gratulacje ze strony chłopaków z One Direction. Nic z tego - wokaliści znacznie bardziej cenią sobie gesty zrobione prywatnie.

Niall Horan pogratulował Zaynowi Malikowi córki

Ostatnio o ojcostwo Zayna Malika Nialla Horana zapytano w Capital FM. Gwiazdor w bardzo miłych słowach skomentował to ważne wydarzenie z życia kolegi i jego ukochanej Gigi Hadid.

Szaleństwem jest o tym myśleć. Pamiętam, kiedy wszyscy byliśmy dziećmi, a teraz jest trzech ojców. Niedawno wysłałem mu wiadomość, aby mu pogratulować. To niesamowita rzecz.

- powiedział.

Wszyscy czujemy to samo, prawda?

NAJNOWSZE