Tak Hailey Bieber ukryła się przed paparazzimi na ślubie! Nie pokaże sukni ślubnej?

2019-10-02 15:45 kp
Hailey Bieber pod namiotem
Autor: Instagram/ Hailey Bieber

Od ślubu Justina i Hailey Bieberów minęło już kilka dni, a świat wciąż nie ujrzał sukni ślubnej Hailey Bieber! Młoda para zadbała o to, by paparazzi nie przeszkadzali im w ich wielkim dniu i upewnili się, że goście nie podzielą się ze światem szczegółami ceremonii. Jak to jednak możliwe, że paparazzi nie mają ANI JEDNEGO zdjęcia sukni? Wszystko już jasne!

Ślub Justina Biebera i Hailey Bieber już za nami. Obyło się (niestety dla fanów) bez fotek robionych celebrytom przez paparazzi i z dronów - mimo, że miejsce ślubu nie było objęte tajemnicą, para młoda w jakiś sposób uniknęła niepożądanych zdjęć w sieci. Przyjaciele Justina i Hailey, którzy pojawili się na weselu, podzielili się w internecie wyłącznie fotkami z fotobudki.

W ten sposób wciąż nie zobaczyliśmy zdjęć sukni ślubnej Hailey Bieber! Panna młoda nie zlitowała się nad fanami również po ślubie, nadal nie prezentując im swojej ślubnej kreacji. Czy pozostanie ona sekretem?

Hailey Bieber w ukryciu przed paparazzimi

Jak to się stało, że paparazzi - których było przecież mnóstwo wokół hotelu w Bluffton, gdzie Bieberowie brali ślub - nie zrobili żadnego zdjęcia panny młodej? Swoją tajemnicą Hailey podzieliła się na Instagramie osobiście. Gwiazda pokazała zrobioną z drona lub helikoptera fotkę, na której... schowana jest pod ogromnym, białym namiotem! W ten sposób żona Justina Biebera przedostała się na miejsce ceremonii, a paparazzi musieli obejść się smakiem!

Hailey Bieber pod namiotem
Autor: Instagram/ Hailey Bieber

Wpadlibyście na taki pomysł? ;)

Wyświetl ten post na Instagramie.
❤️ Post udostępniony przez Hailey Rhode Bieber (@haileybieber)
NAJNOWSZE