Tak wygląda w środku nowy dom Justina Biebera i Hailey. To prawdziwy pałac!

2020-09-15 21:45 mm
Justin Bieber i Hailey Bieber w drodze na pilates
Autor: Carlos Maidana /Broadimage/Broad Image/East News

Jak wygląda wewnątrz nowy dom Bieberów? Posiadłość, którą Justin i Hailey kupili pod koniec sierpnia za 25 mln dolarów, robi wspaniałe wrażenie. Zobaczcie sami!

Pod koniec sierpnia w sieci pojawiły się informacje, że Justin Bieber i jego żona Hailey przeprowadzają się do nowego domu. Po latach tułaczki po wynajmowanych posiadłościach Justin postanowił ponownie zapuścić korzenie. Wybór padł na wspaniałą posiadłość położoną w Beverly Hills. Dom stoi na działce o powierzchni ponad 10 tys. metrów kwadratowych, w prestiżowej okolicy Beverly Park.

Dom, w którym mają zamieszkać Justin i Hailey, powstał w latach 80, ale w ostatnim czasie przeszedł gruntowny remont. W jakim stylu urządził go poprzedni właściciel?

W sieci ukazały się zdjęcia nowego gniazdka Bieberów, dzięki czemu możemy zajrzeć do środka i ocenić, co urzekło małżonków tak bardzo, że zdecydowali się wydać na nowy dom aż 25 milionów dolarów.

ESKA XD #001

Dom Bieberów w środku

Jak zamieszkają Justin i Hailey Bieber? 

Na Instagramie jednej z kalifornijskich agencji nieruchomości możemy zajrzeć do środka ich nowego domu. Zdjęcia posiadłości zostały tam zamieszczone w lipcu, jeszcze przed przeceną domu. Ostatecznie Justin i Hailey zaoszczędzili 2 mln dolarów.

>> Justin Bieber i Hailey świętują 2. rocznicę ślubu przy kubku kawy. Jest rocznicowe wideo!

Na nas największe wrażenie zrobiły sala kinowa, siłownia i kort tenisowy, czyli miejsca, gdzie Hailey i Justin Bieber prawdopodobnie będą spędzać wiele wolnego czasu. Co prawda akurat tenis nigdy nie należał do ulubionych dyscyplin piosenkarza, ale kto wie - może wkrótce się to zmieni?

Zobaczcie fotki z wnętrza nowego domu Bieberów!

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE